Klozet Koku Gidericiler

Toplam 14 sonuç

Klozet Koku Giderici

Banyo ve tuvaletlerde oluşabilecek klozet içindeki kötü kokuları önlemede klozet koku giderici ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Gerek tuvalet kullanımı esnasında oluşan, gerekse klozet bağlantı borularından gelen kokuları, klozet içine yerleştireceğiniz koku gideren aparatlarla sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Mr. Muscle, Domestos, Bref, Cillint Bang, Fresh ve diğer markaların hazırladığı koku gidericiler tuvalet ortamının ferah kalmasını sağlıyor. Her sifon çekildiğinde rezervuardan gelen su ile temas ederek klozet içine ve ortama hoş kokular bırakan tuvalet koku giderici ürünler, tuvalet - banyo temizliği konusunda önemli bir yardımcınız oluyor. Sunduğu ferahlık ve hijyenin yanı sıra klozet içerisinde bakteri oluşumunu önlemede de faydası bulunuyor.

Klozet bloğu olarak da adlandırılan klozet koku giderici seçeneklerini, ambalajında belirtilen talimatları uygulayarak kolayca monte edebilirsiniz. Kimi klozet koku giderici türlerini ise doğrudan rezervuar içine atarak kullanabilir, her sifonla birlikte ortamı ferahlatabilirsiniz. Tablet, jel veya likit halde hazırlanan klozet koku gidericiler için farklı hoş koku seçenekleri yer alıyor. Lavanta, çam, okyanus ferahlığı, limon vs. gibi alternatiflerin bulunduğu ürünler içinde siz de tercih ettiğiniz güzel kokuları tuvaletinizde kullanabilirsiniz. Rahat ve iç açıcı bir nefes alabilmek için hem pratik hem de etkili bir çözüm sunan tuvalet bloğu çeşitleri, klozet yüzeyinde kireç ve pas oluşmasının da önüne geçebiliyor.

Kullanım sayısı, gün, hafta, ay gibi etkenlere bağlı olarak zamanla eriyen veya etkisi azalan tablet ve jelleri belli aralıklarda yenileyerek koku gidericilerin aktif olarak hoş koku bırakmasını sağlayabilirsiniz. Hem ev hem de iş yeri tuvaletleri için ideal koku giderici çözümler sunan klozet koku giderici markaları sayesinde tuvaletinizi kullanmak isteyecek konuklarınıza ferah bir ortam sunabilirsiniz. Avansas.com' da yer alan ürün seçeneklerini bütçenize uygun klozet koku giderici fiyatları ile satın alabilir, dilediğiniz adet veya miktarda sipariş verebilirsiniz.