Fotokopi Kağıtları

Toplam 24 sonuç
Çevre Dostu
Çevre Dostu
Çevre Dostu

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

A4 Fotokopi Kağıdı

Fotokopi kağıdı, fotokopi makineleri ve yazıcılardan belgelerin çıktısını almak ve çoğaltmak için kullanılan ürünlerdir. Genellikle A4 boyutunda (210 mm x 297 mm) üretilen ve 500’lük veya 1.000’lik paketler halinde satılan bu kağıtlar, A4’ün dışında da çeşitli boyutlarda gelir. En yaygın boyutlardan bazıları A3 ve A5'tir.

Fotokopi Kağıdı Kullanım Alanları

A4 fotokopi kağıdı, öncelikli olarak raporlar, notlar ve belgeleri yazdırmak için kullanır. Ayrıca, el ilanları, sunumlar ve diğer pazarlama materyallerini hazırlamak için de son derece kullanışlıdır. Eğitim materyallerinin çoğaltılması, ders notlarının basılması ve ödevlerin yazdırılması gibi akademik amaçlarla da sıkça tercih edilir. Fotokopi kağıdı, günlük ofis işlerinde, kişisel belgelerin düzenlenmesinde ve çeşitli projelerin gerçekleştirilmesinde önemli bir rol oynar.

Fotokopi Kağıdı Çeşitleri

Fotokopi kağıtları, kullanım amaçlarına ve özelliklerine göre çeşitli türlere ayrılmaktadır. En yaygın fotokopi kağıdı çeşitleri aşağıdaki şekildedir:

1. Standart Fotokopi Kağıdı

Standart fotokopi kağıdı olarak da adlandırılan A4 kağıdı, ofis ve bireysel kullanımı için en yaygın ve tercih edilen kağıt türüdür. Bu kağıt, A4 boyutunda (210 mm x 297 mm) olup, genellikle 80 gramdır. Kalitesi, dayanıklılığı ve yaygın kullanımı sayesinde hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılar için vazgeçilmezdir.

2. Renkli Fotokopi Kağıdı

Renkli A4 kağıdı olarak da adlandırılan bu kağıtlar, çeşitli renk seçenekleri ile belgelerin ve kullanacağınız dokümanların daha ilgi çekici ve ayırt edici olmasını sağlar. Belgelerinizi görsel olarak zenginleştirmek için ideal bir seçim olan renkli fotokopi kağıtları, A4 boyutunun yanı sıra A3 ve A5 gibi farklı boyutlarda da bulunur.

3. Premium Fotokopi Kağıdı

Premium fotokopi kağıdı, şirketlerin ve profesyonellerin yüksek kalitede baskı ihtiyaçlarını karşılamak için tercih ettiği genellikle daha yüksek gramajda olan bir kağıt türüdür. Piyasadaki birçok premium fotokopi kağıdı A4 olarak kullanıma sunulsa da, A3 ve A5 fotokopi kağıtlarında da birçok premium seçenek bulunur.

Avansas’ta Hangi Marka A4 Fotokopi Kağıtları Satılmaktadır?

Avansas üzerinden fotokopi kağıdı satın almak isteyenler, çeşitli marka seçenekleri arasından kendilerine en uygun olanı seçme şansına sahiptir. Bu seçenekler arasında Avansas'ın kendi markası olan Avansas Daily gibi çevre dostu ve kaliteli seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca, Navigator, PaperOne, Projecta,NSR Classic, Zoom gibi önde gelen markaların fotokopi kağıtları da Avansas üzerinden temin edilebilir. Bu markaların ürünleri çeşitli gramajlarda ve paket boyutlarında sunulmaktadır, böylece müşteriler ihtiyaçlarına en uygun seçeneği kolayca bulabilir.

1. Avansas A4 Fotokopi Kağıdı

Çok amaçlı kullanıma uygun olan Avansas A4 fotokopi kağıdı, pürüzsüz yüzeyi ve yüksek kalitesiyle net ve canlı baskılar elde etmenizi sağlar. Çeşitli ihtiyaçlara yönelik çevre dostu ve kaliteli A4 fotokopi kağıdı seçenekleri sunan Avansas'ın yerli üretim A4 fotokopi kağıdı seçenekleri aşağıdakileri içermektedir:

  • Avansas Daily A4 fotokopi kağıdı 80 gr
  • Avansas Ecopack- 400 A4 fotokopi kağıdı 80 gr
  • Avansas Business A4 fotokopi kağıdı 80 gr
  • Avansas Minipack A4 fotokopi kağıdı 70 gr
  • Avansas Diamond A4 fotokopi kağıdı 90 gr

2. Navigator A4 Fotokopi Kağıdı

Birinci sınıf malzemeden üretilen ve dünya çapında en çok satan fotokopi kağıdı olan Navigator A4 fotokopi kağıdı, net ve canlı baskılar sağlar, çift taraflı baskıya uygundur ve tüm yazıcılarla uyumludur.

Navigator A4, çeşitli gramaj seçenekleriyle sunulan yüksek kaliteli bir üründür. Özellikle A4 Navigator 80 gr, yüksek adetli çıktılarda düşük maliyet sağlar. Fakat farklı ihtiyaçlar ve kullanım alanları için çeşitli gramaj seçenekleri de mevcuttur.

Navigator A4 80 gr: Navigator A4 fotokopi kağıdı 80 gr, standart ofis kullanımı için idealdir. Yoğun kullanıma uygundur ve yüksek baskı kalitesi sunar, yazıcı ve fotokopi makinelerinde sorunsuz çalışır.
Navigator A4 120 gr ve 160 gr: 120 ve 160 gram a4 kağıt, 80 grama oranla daha dayanıklıdır. Bu yüzden profesyonel dokümanlar ve çift taraflı baskı işlemleri için daha uygundur.
Navigator A4 200 gr ve üzeri: Ekstra kalınlık ve çift taraflı mat yapısı ile öne çıkan 200 gr ve üzeri Navigator A4 kağıt, broşürler, sunumlar ve resmi belgeler gibi yüksek kaliteli baskılar için kullanılır.

Navigator A4 fiyat seçeneklerini en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Avansas, geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun ürünleri kolayca bulmanıza olanak tanır.

Fotokopi Kağıdı Fiyat

En ucuz A4 kağıdı seçeneklerinin hepsini bir arada bulabileceğiniz Avansas, birçok farklı markanın yanı sıra yerli üretimi olan ürünlerini de müşterilerine sunar. Her bütçeye uygun olarak satılan fotokopi kağıtlarını bünyesinde barındıran Avansas, ofislerden bireysel kullanıma kadar her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanan çevre dostu ve en ucuz fotokopi kağıtlarını geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerine sağlar. 500’lü A4 kağıdından 1 top A4 kağıdına, A4 kağıt koliden toptan fotokopi kağıdına kadar seçeceğiniz markaya ve kağıdın gramajına göre değişiklik gösteren fotokopi kağıtlarına, Avansas avantajları sayesinde hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Sorulan Sorular

1. 1 top A4 fotokopi kağıdında kaç tane A4 kağıdı vardır?

1 top A4 kağıdı içinde genellikle 500 adet A4 kağıdı bulunur. Bu standart bir miktardır, ancak bazı durumlarda farklılıklar olabilir. Örneğin, daha yüksek gramajlı kağıtlar bazen daha az sayıda yaprak içerebilir ya da bazı markalar veya satıcılar farklı ambalaj seçenekleri sunabilir.

2. 1 top A4 fotokopi kağıdı fiyatı nedir?

1 top A4 kağıdı fiyatı seçeceğiniz markaya ve kağıdın gramajına göre değişiklik göstermektedir. Daha düşük gramajlı kağıtlar daha düşük maliyetli olabilirken, yüksek gramajlı ve kaliteli kağıtlar genellikle daha maliyetlidir. Birçok farklı marka içinden karşılaştırma yaparak 1 top A4 kağıdı en ucuza bulabileceğiniz Avansas, her bütçeye uygun fotokopi kağıtlarını bünyesinde barındırır.

4. A4 kağıdı kaç cm’dir?

A4 kağıt boyutu 21 cm x 29.7 cm’dir. İnç olarak ise, yaklaşık olarak 8.27 x 11.69 inç’tir.

5. 80 gram A4 kağıdı hangi kullanımlar için uygundur?

80 gr A4, genel olarak standart ofis belgeleri ve evdeki yazıcı veya fotokopi makinelerinde yaygın olarak kullanılan bir seçenektir.

6. Piyasadaki en ucuz A4 kağıdı fiyatını nerede bulurum?

Uygun fiyatlarla A4 kağıdı satın almak isterseniz, Avansas size geniş bir ürün yelpazesi sunar. Avansas, çeşitli markaların fotokopi kağıtlarını uygun fiyatlarla sunarak müşterilerine ekonomik ve kaliteli bir seçenekler sağlar. Ayrıca, A4 kağıdı 500’lü veya toptan almak isterseniz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan gramajlarda ve paket boyutlarında da avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

7. A4 kağıt ağırlıkları nelerdir?

A4 kağıtlar farklı ağırlıklarda üretilebilir. 80 gram A4 kağıt, en yaygın olarak kullanılan standart ağırlıktır. Daha kalın ve dayanıklı bir seçenek arayanlar, 120 ve 160 gramı tercih edilebilir. Daha premium bir his için ise 200 gram üzeri ağırlıkları tercih edebilirsiniz.