Fotokopi Kağıtları

Toplam 35 sonuç

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Fotokopi Kağıdı Boyutları Nelerdir?


İş yerlerinde en çok tüketilen ürünlerin başında akla ilk kağıt gelir. Kağıt çeşitlerinin içinde ise fotokopi kağıdı bir numaralı kullanılan üründür. Fotokopi kağıdı çeşitleri yalnızca fotokopi çekmek amaçlı kullanılmaz. Bunun dışında çıktı almak için de fazlasıyla kullanılır. Ofis sarf malzemelerinin içinde en çok tercih edilen üründür.

Birçok markanın çeşit çeşit fotokopi kağıtları vardır. Kağıt gramajları, ölçü ve boyutları olarak farklılıklar gösterir. Bunların dışında en fazla araştırılması gereken konu ise tabii ki fiyatlarıdır. Uygun fiyatlı fotokopi kağıtlarını kalitesini kontrol edip öyle almalısınız. Satın alınan kalitesiz fotokopi kağıtları makinelere büyük zararlar verebilir. Bu yüzden hem kaliteli hem uygun fiyatlı fotokopi kağıtlarını Avansas’tan satın alabilirsiniz.

Toplu bir şekilde fotokopi kağıdı aldıktan sonra muhafaza etmek ayrı bir önem taşır. Peki, fotokopi kağıtları nasıl saklanmalıdır?

Kağıtlar yatay bir şekilde kutulu ya da kağıda sarılı bir şekilde saklanmalıdır. Kağıtlar bittikçe açılmalıdır. Eğer bu şekilde yapılırsa tozlanma ya da bir şey dökülürse kağıtların kirlenmesi engellenmiş olur.

Fotokopi kağıtları kendi içinde boyut olarak 3’e ayrılır. Bunlar; A3 kağıt, A4 kağıt ve A5 kağıt’tır. Bunlar arasında en çok A4 fotokopi kağıdı kullanılır.


A4 Kağıt Boyutu

Yüksek kaliteli A4 kağıtları sıklıkla tercih edilen bir boyuttur. Hem fotokopi çekmek için hem de yazıcıdan çıktı almak için çok sık kullanılan ölçüdür. En çok tercih edilen A4 kağıtlarının bir diğer adı ise dosya kağıdıdır.

İş yerlerinde sıklıkla sözleşmeler, yazışmalar, toplantı notlarını arşivlemenize yardımcı olur. A4 kağıt boyutu standart olarak 210 mm x 297 mm’dir. A4 kağıt fiyat aralığı ise gramajına göre değişir. Günlük kullanım için ofiste, okulda ve evde tercih edebilirsiniz.


A3 Kağıt Boyutu

A3 boyutundaki fotokopi kağıtları A4 boyutuna göre daha az kullanılır. A3 kağıtları A4 kağıtlarından daha büyüktür. Bundan dolayı kullanım alanları farklılaşır. Daha büyük ölçekli projelerde kullanılır.

Örneğin; organizasyon şemaları, mimari planlar, projeler ve zaman planları gibi birçok konuda bizlere yardımcı olur. A3 kağıdının boyutları ise 297 mm x 420 mm’dir. Yani A4 kağıdının tam tamına iki katına eşittir. Şimdi sizde istediğiniz miktarda A3 kağıdı Avansas’tan sipariş verebilirsiniz.

Kaliteli Fotokopi Kağıdı Nereden Alınır?


Kalitenin tek adresi Avansas’ta satışı bulunan bütün ürünler üst düzey kalitededir. Hepsinin kontrolleri sağlanır ve sizlere daha sonra gönderilir. Sorunlu ürünler asla müşterilere gönderilmez. Fotokopi kağıtlarının da kalitesi tartışılmaz bir gerçektir.

Hem az miktarda hem de toplu olarak sipariş verebileceğiniz kağıtları dilediğiniz ölçüde ve dilediğiniz markayı seçerek satın alabilirsiniz. Güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı bir fotokopi kağıdı arayışındaysanız avansas.com tam size göre bir web sitesidir.

Fotokopi Kağıdı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?


Fotokopi kağıtlarını hem evimizde hem de iş yerlerimizde kullanıyoruz. Eve aldığımız kağıtlar uzun zaman bizimle birlikte kalıyor. Fakat iş yerlerinde bu kağıtlar sıklıkla tükeniyor. Kağıt maliyetli bir ürün olduğu için bütçelerinde düşünülmesi gerekiyor. Bundan kaynaklı olarak uygun ama kaliteli ürünler tercih etmeliyiz. Peki, ucuz ama kalitesiz bir ürün kullanırsak ne olur?

Her zaman kullandığımız fotokopi makinesi ya da yazıcımız maalesef bozulabilir. Kağıtlar makinelerin içine sıkışıp kalarak bozulmalarına neden olabilir. Yazıcı fiyatları düşünüldüğünde kaliteli kağıt kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu durumu göz önünde bulundurarak hem kaliteli hemde uygun fiyatlı ürünler tercih etmeliyiz.

Gramajına dikkat ederek kağıt satın almalıyız. Örneğin, kartvizit çıktısı almak istiyorsanız gramajı yüksek olmalıdır. Bunun dışında kağıdın yüzeyi çok önemlidir. Beyaz kağıt ve yapısının ise tamamen pürüzsüz olması gerekmektedir. Ama renkli fotokopi kağıtları da yaygın olarak kullanılır.

Ambalajları ise markadan markaya değişmekle birlikte bazıları kutu içinde saklanırken bazıları sadece kağıda sarılı bir şekilde saklanır. Son olarak da alacağınız fotokopi kağıdının markası çok önemlidir. Marka bilinirliği ve kalitesini araştırarak alırsanız yarı yolda kalmazsınız.

En İyi Fotokopi Kağıdı Markaları Nelerdir?


En iyi fotokopi kağıtlarından biraz bahsetmek gerekirse öncelikle gramajının tam ve boyutlarının aynı olması önemlidir. Bunların dışında kağıtların pürüzsüz olması ve renginin beyaz olması bir artıdır. Fotokopi kağıtlarını çift taraflı kullanabilmek önemlidir. Çünkü bir derginin fotokopisi çekiliyorsa arkalı önlü çektirmek daha faydalı olacaktır. Bu şekilde kağıttan tasarruf yapmış olursunuz.

Yukarıdaki özellikleri barındıran, kendini kağıt alanında kanıtlamış ve milyonlarca kağıt üretimi yapan birçok marka vardır. Ayrıca gramajlı fotokopi kağıdı ile kendilerinden sıklıkla söz ettirirler. Avansas’ta satışı bulunan başlıca fotokopi kağıdı markaları; Avansas, Copier Bond, Navigator, SvetoCopy, Xerox, Vera, Copy Liva, Target ve Master’dir.


Avansas Fotokopi Kağıdı

Fotokopi kağıtlarının en büyük problemlerinden biri lazer yazıcı ya da fotokopi makinesinin içinde sıkışmasıdır. Avansas marka fotokopi kağıtlarında asla böyle bir sorun ile karşılaşmazsınız. Kağıtları o kadar kalitelidir ki çift taraflı baskıya uygun üretilmiştir. Günlük kullanıma oldukça uygundur.

Ekstra kaliteli kağıtlarının üzerinde mürekkebin dağılma ihtimali yoktur. Ayrıca tüm baskı makinelerine uygun olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Fiyat olarak diğer markalara oranla daha uygun ve yerli üretim olan Avansas marka fotokopi kağıdı sipariş etmek için daha fazla beklemeyin! Bir tık ile sipariş edebilir ve kısa zamanda kapınızdan teslim alabilirsiniz.


Navigator Fotokopi Kağıdı

Bilinen fotokopi kağıt markalarının en iyileri arasında Navigator markası da yer alır. Yüksek kalitesi ve uygun fiyatlı kağıtları ile oldukça kullanıcıya sahiptir. Dünya çapında en çok satan fotokopi kağıt markasıdır.

Çift taraflı kullanılabilmesinin yanında asla mürekkep dağıtmaz. Temiz ve kaliteli çıktılar için şimdi Avansas’tan Navigator fotokopi kağıdının gramajını ve boyutunu seçerek anında sipariş verin!

Çevre Dostu Fotokopi Kağıdı Nedir ve Nereden Alınır?


Çevre dostu fotokopi kağıtlarının en büyük özelliği %100 geri dönüşüm sağlanabilmesidir. Hatta birçok kez geri dönüştürülmesi sayesinde çevreye hiçbir zararı olmaz. Hem kaliteli hem de doğayı, çevreyi ve iklimi korumaya yardımcıdır. Çevreye verilen zararı minimum düzeye indirmek için siz de normal fotokopi kağıtları yerine geri dönüştürülmüş kağıtları tercih edebilirsiniz.

Çevresine zarar yerine fayda sağlayan fotokopi kağıtlarının satışı Avansas’ta vardır. Siz de çevre dostu fotokopi kağıdı kullanmayı tercih ederseniz sipariş ederek kapınızdan teslim alabilmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

Avansas’tan Toptan Fotokopi Kağıdı Alınır Mı?


Toptan yapılan alışverişler her zaman avantajlıdır. Sebebi ise kaliteli ürünleri tek tek aldığınızda verdiğiniz ücret ile toplu aldığınızda verdiğiniz ücretin değişmesidir. Toplu alımlar her zaman daha uygun fiyatlı olduğu için büyük şirketler ve ofisler kağıt ihtiyaçlarını toplu alarak karşılarlar. avansas.com üzerinden ister az adetli fotokopi kağıdı isterseniz de toptan fotokopi kağıdı sipariş edebilirsiniz.

Fotokopi Kağıdı Fiyatları Ne Kadardır?


Avansas’ta çeşitli markaların fotokopi kağıtlarının satışı yapılmaktadır. Genel olarak fotokopi kağıdı fiyatları rakip web siteleri göz önünde bulundurulduğunda uygundur. Bütçenizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca fiyatlar kağıdın kalitesine, gramajına ve boyutuna göre değişmektedir. Eğer fotokopi kağıdı sipariş etmek istiyorsanız, Avansas’tan güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir ve avantajlı ödeme seçeneklerinin keyfini çıkarabilirsiniz!