Toplam 6 sonuç

Karton Klasör

İş hayatında birçok farklı belgenin depolanması ve arşivlenmesi halen bir zorunluluk olmaya devam etmektedir. Her ne kadar teknolojinin gelişmesi ile birlikte bilgisayarlar ve diğer elektronik depolama aletleri hayatımıza girmiş olsa da, fiziksel olarak belgelerin arşivlenmesi de adeta değişmez bir kural olarak karşımıza çıkarak bir zorunluluk haline gelmektedir. İşte bu nedenle ofislerde ve iş yerlerinde birçok noktada gözümüze klasörlerin çarptığına şahit oluruz. İş hayatında bu kadar çok klasör ihtiyacının olması, onların da zamanla farklılaşmasına ve bizlerinde bu çeşitler arasından seçim yapmamıza neden olmuştur.

Ancak klasör çeşitleri arasında belki de en çok tercih edileni, çevreye en fazla duyarlı olanı karton klasörlerdir. Çevre duyarlılığının neredeyse maksimum seviyeye ulaştığı çağımızda, iş yerlerinin doğaya gösterdikleri hassasiyette adeta bir reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Türlü projelerle ağaç diken, ofislerinde insan sağlığına ve çevreye zarar veren maddeler bulundurmayan markaların insanlar tarafından nasıl da ilgi ile karşılandığı ve neredeyse sırf bu hassasiyetlerinden ötürü tercih sebepleri olduğu bilinen bir gerçek olarak kaşımıza çıkmaktadır. Çünkü iş yerlerinde önemli belgelerin depolanmasını ve bir arada tutulmasını sağlayan ofis klasörleri ile aradığınız tüm belgelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve bunu bir de çevreye yararlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Plastik klasörlere nazaran daha dayanıksız olduğu söylenen karton klasörler çevreye duyarlı tüm bireyler tarafından tercih edilmektedir. Polipropilen maddesi ile kaplı olan plastik klasörlerden farklı olarak karton klasörler, içeriğini doğadan alan bir yapı ile son derece zararsız bir içeriğe sahiptir. Daha çevreci kırtasiye ürünlerine sahip olmak isteyen kullanıcılar için birbirinden kaliteli karton klasör çeşitleri, Avansas.com farkı ile işyerlerinize geliyor.

Ofis ve kırtasiye ürünleri satışını gerçekleştiren Avansas.com’da birbirinden güzel ve kullanışlı klasörlere ulaşabilirsiniz. Esselte, Leitz, Alemdar marka seçenekleriyle uygun fiyat ve yüksek kalite ürünler çerçevesinde eksiksiz bir online kırtasiye alışveriş deneyimi yaşamak isteyenlerin adresi olan Avansas.com, müşteri memnuniyeti odaklı satış stratejisi sayesinde birçok kişinin tercihi konumundadır.