Bilgisayar ve Aksesuarları

Bilgisayar ve Aksesuarları

Yaptığınız işin özelliklerine göre belirlenen teknolojik gereksinimleri karşılamak üzere farklı markaların güçlü donanım kapasitelerine sahip masaüstü bilgisayar modelleri uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. Intel Pentium ya da Intel® Core™ i3 işlemciye sahip Exper marka masaüstü bilgisayarlar, 1 TB dahili hafıza ve 4 GB RAM bellek gibi güçlü donanım kapasiteleriyle çalışmalarınızı her zamankinden hızlı ve sorunsuz yürütebilmeniz için gereken desteği sunuyor.

Masaüstü bilgisayarın temel bileşenlerinden biri olan monitörler, mühendislik yazılımlar, görsel ya da teknik çizim gibi detay gerektiren işler söz konusu olduğunda daha da önem kazanıyor. 1366x768, 1440x900 veya 1920x1080 piksel çözünürlüğe sahip Samsung, Philips, Asus, Exper ve Lenovo monitörler 18.5 inç ya da 21.5 inç LED ekranları ve 5 ila 7 ms tepki süreleriyle rapor ve sunum hazırlama, WEB sayfalarında gezinti, video izleme ya da görselleri görüntüleme esnasında net, hızlı ve kaliteli performans sunuyor.

Ezcool ve Acer gibi farklı markalara ait notebook - laptop modelleri 13.3 inç, 15.6 inç büyüklük ve 1920x1080 ila 1366x768 piksel çözünürlükteki Full HD ve LED ekranlarıyla detayları daha ayrıntılı, renkleri daha canlı ve görselleri oldukça net sunabiliyor. Windows 10 ve Linux işletim sistemlerinden birine sahip laptoplar 2 ila 4 GB RAM bellek, Intel Atom x5 veya Intel® Core™ i5 gibi güçlü işlemcileriyle öne çıkıyor. 32 ila 500 GB HDD arasında dahili bellek kapasitesi tüm verilerinizi güvenle depolamanız için gerekli alanı sunuyor.

Inca, Addison ya da Fellowes marka alüminyum veya kauçuk notebook soğutucular, stand ya da masa formundaki katlanabilir model seçenekleri ile öne çıkıyor. 1000 ila 2800 RPM fan hızına sahip 140 ila 200 mm çapında, tek ya da çift fanlı soğutucular, 7 ila 17 inç laptop modelleriyle uyum sağlıyor. 11dBA ila 25dBA gürültü seviyesine sahip sessiz ve ultra sessiz çalışan modelleriyle dizüstü bilgisayarınızı soğutarak, istikrarlı ve güçlü bir performans sunması için destekliyor. Katlanabilir ve ayarlanabilir ayaklı, okuma lambalı, LED aydınlatmalı, çift USB girişli ya da fan hız kontrol düğmesine sahip soğutucular fonksiyonel kullanımı destekliyor.

Ergonomik form, farklı renk ve şık tasarıma sahip kablolu ya da kablosuz mouse modelleri ekonomik fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Logitech, Everest ve Inca marka mouse modelleri 10 metrelik kapsama alanıyla güçlü kablosuz bağlantıyı, 12 aya varan pil ömrü ve tak çalıştır özellikleriyle de çalışmalarınızı destekliyor. Açma/kapama düğmesi gereksiz pil sarfiyatını önlüyor. Android uygulamaları destekleyen modeller, küçük formlu mouse tasarımları ofis ya da ev dışı kullanımlar için çantada kolaylıkla taşınabiliyor.

Özellikle uzun çalışma sürelerinde ortaya çıkan bilek ağrılarına karşı eliniz ve bileğinizi korumanız gerekiyor. Fellowes veya Inca marka destekli mouse pad modellerinin bileği yormayan ergonomik ve ortopedik formu çalışma performansınıza katkıda bulunuyor. Lazer ya da optik her formdaki mouse ile uyum sağlayan blok yastıklı silikon mouse pad çeşitleri mouse kullanımını destekleyerek çalışma kalitenizi stabil kılıyor.

10.2 ila 17.3 inç büyüklüğünde notebooklara uyumlu, 10 litre ila 21,4 litre hacim kapasiteli, neopren malzemeden üretilmiş elde, omuzda ya da sırtta taşınan notebook ve sırt çantaları bulunuyor. Tablet, iPad, cep telefonu, kulaklık, not defteri, kartvizit ve kişisel eşyalara özel bölümler bu çantalara artı fonksiyonellik kazandırıyor. Ayarlanabilir omuz askısına sahip modeller askısız ya da askılı olarak kullanılabiliyor. Yumuşak plastik taşıma koluna sahip sırt çantaları için kullanım kolaylığı sunuyor.

Çeviriciler/konnektörler, mikrofon, kulaklık ve hoparlör modelleri, modem ve network ürünleri bilgisayarınızın ses ve bağlantı kalitesini destekleyerek, iş görüşmelerinizin sağlıklı ve kaliteli koşullarda yürütülmesine imkan veriyor. Microsoft Office Home/Business bilgisayar programları ve Windows Pro/Home işletim sistemi çalışmalarınızı sürat, uyum ve güvenle yapmanız için destekliyor.

Logitech, Inca ve Everest marka kablolu ya da kablosuz Türkçe Q klavyeler, tek başına ya da mouse ile birlikte set halinde satışa sunuluyor. Medya denetimi sunan 12 adet F tuşu, tak çalıştır özellikli ve optik mouse özellikli klavyeler çalışmalarınıza hız kazandırıyor. LED, LCD, TFT olmak üzere tüm ekran çeşitlerinde ekran temizlik ürünleri teknolojik aletleri hassas bir şekilde temizliyor. Zengin renk seçeneklerine, spor ve klasik formlara sahip bavul & valiz modelleri dört adet 360 derece dönebilen tekerleği, şifreli kilit tasarımı ve iki taraflı eşya alma kapasitesiyle öne çıkıyor.