Ramazan Kolileri

Toplam 0 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

2024 Ramazan Kolisi

Ramazan kolisi, temel gıda ürünlerinden oluşan erzak paketidir. Her yıl ramazan ayı yaklaşırken hazırlanan erzak paketleri, ihtiyaç sahibi kimselere ulaştırılarak eksikliklerin giderilmesini sağlar. Ramazan kolileri içerisinde bulunan gıdalar farklı gramajlarda olabilir. Ürün çeşitliliği, marka ve gramaj gibi kriterlere bağlı olarak erzak paketleri farklı ebatlarda beğeniye sunulur.

Ramazan Kolisi İçeriği Nedir?

Ramazan kolisi içerik bakımından günün tüm öğünlerini kapsayacak gıdalardan oluşur. Paketin kapsamına göre zeytinden reçele, makarnadan kuru bakliyata kadar pek çok ürün bulmak mümkündür.

Ramazan Kolisi Çeşitleri

Avansas ramazan kolisi çeşitleri içerik ve fiyatlandırma bakımından üç farklı seçeneğe sahiptir.

Avansas Standart Ramazan Kolisi

Avansas standart ramazan kolisi ayçiçek yağından şekere, makarnadan tuza kadar pek çok temel gıda ürünü bulunur. Avansas standart ramazan kolisi içerisinde 1 litre Orkide ayçiçek yağı, 1 kg Yayla pilavlık bulgur ve pilavlık pirinç, 1 kg Sinangil çok amaçlı un, 750 gr Irmak küp şeker, 500 gr Efor Harman siyah çay, 410 gr Tukaş salça, 750 gr Saray tuz, birer paket Oba burgu ve yüksük makarna ile 54 gr Kent hazır şehriyeli tavuk çorbası bulunur.

Avansas Büyük Ramazan Kolisi

Avansas büyük ramazan kolisi daha fazla çeşit barındıran bir erzak paketidir. Sıvı yağ, şeker, tuz, kuru bakliyat gibi ürünlere ek olarak zeytin de içerir. Avansas büyük ramazan kolisi içerisinde 1 litre Orkide ayçiçek yağı, 1 kg Yayla pilavlık bulgur ve pilavlık pirinç, 1 kg Yayla kırmızı mercimek, 1 kg Sinangil çok amaçlı un, 1 kg Irmak toz şeker, 750 gr Irmak küp şeker, 830 gr Tukaş salça, 750 gr Saray tuz, 500 gr Oba arpa şehriye, 500 gr Oba burgu ve yüksük makarna, 500 gr Efor Harman siyah çay, 200 gr Cem siyah sele zeytin, 500 gr Oba irmik, 2 paket 54 gr Kent hazır şehriyeli tavuk çorbası, 104 gr Kent kakaolu puding bulunur.

Avansas Mega Ramazan Kolisi

Avansas mega ramazan kolisi içerik bakımından en zengin erzak paketidir. Hem çeşit hem de gramaj bakımından daha çok ürün barındırır. Avansas mega ramazan kolisi daha fazla sayıda ürün içeren kapsamlı bir pakettir. İçerisinde 2 litre Orkide ayçiçek yağı, 1 kg Yayla pilavlık bulgur ve pilavlık pirinç, 1 kg Yayla kırmızı mercimek, 500 gr Oba arpa şehriye, 2 paket 500 gr Oba burgu yüksük makarna, 700 gr Yayla haşlanmış fasulye ile nohut, 2 kg Sinangil çok amaçlı un, 1 kg Irmak toz şeker, 750 gr Irmak küp şeker, 830 gr Tukaş salça, 750 gr Saray tuz, 1 kg Efor Harman siyah çay, 200 gr Cem siyah sele zeytin, 500 gr Oba irmik, 100 gr Efendy orta kavrulmuş Türk Kahvesi, 140 gr Seyidoğlu kakaolu fındık kreması, 280 gr Seyidoğlu çilek reçeli, 2 paket 54 gr Kent hazır şehriyeli tavuk çorbası ile 104 gr Kent kakaolu puding bulunur.

Marka

Ramazan kolileri içerisinde bulunan ürünler yerli ve farklı markalardan oluşabilir. Paketin içeriğine ve fiyatına göre çeşitli markalardan en kaliteli lezzetli ürünleri bir araya getirilir.

Fiyat Aralığı

Erzak paketleri farklı fiyat alternatifleri ile tüketicilere sunulur. Fiyat aralıkları ramazan kolisinin kapsamına, ürünlerin markasına, gramaj özelliklerine ve adedine göre değişiklik gösterir. Ramazan kolilerinin fiyatları 299 TL ile 769 TL arasında değişmektedir.

Ramazan Kolisi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ramazan kolisi satın alınırken paketlerin içeriğine, kapsamına ve ürünlerin markasına dikkat edilmelidir. Her bir ürün ayrı ayrı incelenmeli ve koli ile paketlerde herhangi bir deformasyon olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ayrıca ürünlerin son kullanma tarihi de oldukça önemlidir. Tarihi geçen ya da son kullanma tarihi yaklaşan gıda ürünleri varsa değiştirilmelidir. Kolinin sağlam ve dayanıklı olması da oldukça önemlidir.

Ramazan Yardım Kolisinde Bulunan Markalar Kaliteli ve Güvenilir midir?

Avansas ramazan yardım kolisi içerisinde bulunan erzaklar özenle seçilir. En kaliteli markaların ürünleri bir araya getirilir. Bununla birlikte kapsam, ürün, marka bakımından değişiklik gösteren ve farklı bütçelere seslenen erzak paketleri de bulunabilir.

Ramazan Kolisi Kimlere Verilir?

Ramazan kolisi çoğunlukla ihtiyaç sahibi kimselere, tanıdıklara ve yakınlara satın alınabilir. Ayrıca işletmeler çalışanlarına da ramazan kolisi dağıtabilir.

Ramazan Kolisi Ne Zaman Verilir?

Ramazan kolisi genellikle ramazan ayı başlamadan ve ramazan ayı içerisinde verilir. Siz de Avansas ramazan paketleri içerisinden bütçenize uygun olanı seçip satın alarak yardımlaşma ve bereketin sembolü ramazan ayında ihtiyaç sahiplerinin harcamalarına destek olabilirsiniz.