Plastik Bardaklar

Toplam 9 sonuç

Plastik Bardak

Günlük hayatta insanlar için vazgeçilmeleri ile ilgili bir liste hazırlasak sıvı tüketimi listenin en başında yer alacaktır. Başta su olmak üzere gün içerisinde çok sayıda çay, kahve gibi içecekler tüketmekteyiz. Özellikle işyerinde çalışan kişilerin sıvı tüketimi diğer kişilere oranla çok daha fazla olabiliyor. İşte bu nedenle plastik bardak tüketimi de karton bardaklar kadar tüm işyerlerinde oldukça fazladır. Elbette sıvı tüketimi için en ideal ürünler cam malzemeden üretilen bardaklardır. Ancak tek kullanımlık cam bardak maliyeti bir hayli yüksek rakamlara eriştiğinden plastik bardaklar ihtiyacı en ekonomik şekilde karşılar.

Pet BardakGenellikle şeffaf yapıda hazırlanmış olan kullan at pet bardaklar arasında beyaz renkte olan ürünler de mevcuttur. Yaklaşık olarak 180 ml sıvı kapasitesine sahip olan pet bardaklar hem sıcak içecekler hem de soğuk içecekler için kullanıma uygundur. Aynı zamanda su tüketimi için de ideal bardak tipidir.

Şeffaf pet bardakları genellikle su sebilleri ile birlikte görmeniz de mümkündür. Büyük sebiller ile ofis ve işyerlerinde hem personel kadrosunun hem de misafirlerin kullanımına sunulan sebillerin bir tarafında da temiz bardaklar için alan bulunur ve buraya fazla miktarda tek kullanımlık bardaklar koyulur. Böylece işyerinizi ziyaret eden misafirlerinize hijyen ve sağlık konusundaki hassasiyetinizi göstermiş olabilirsiniz.

İşyerinde Neden Kullan At Ürünler Tercih Edilmeli?

Ofislerde hijyen koşullarının sağlanması ve mikrobik rahatsızlıkların yayılmasının önlenmesi için tek kullanımlık ürünlerin tercih edilmesi önerilir. Bu sayede ağız yoluyla bulaşan bakteriler ve mikroplardan tüm ofis çalışanları kendilerini korumuş olacaktır.

Üst üste konarak çok fazla yer kaplamayan ve aynı zamanda su sebillerinin bardak haznelerine sığacak ebatlarda üretilmiş olan plastik bardak çeşitlerini sitemizde en uygun fiyatlar eşliğinde bulabilirsiniz. Çoklu paketler halinde hazırlanmış olan ürünler son derece makul fiyatlar eşliğinde plastik bardak kategorimiz içerisinde kullanımınıza sunulmaktadır.

İş yeriniz için tüm ihtiyaçlarınız gibi plastik bardak ihtiyacınızı da Avansas.com avantajları eşliğinde karşılayabilirsiniz. Uygun plastik bardak fiyatları ve kargo fırsatları alışveriş keyfinizi de ikiye katlayacak. Mağaza gezme derdine son veren Avansas.com tüm kullan at ürün çeşitlerini kapınıza kadar getiriyor. Üstelik en uygun fiyat eşliğinde ofisinizin alışverişini zaman harcamadan gerçekleştirmenizi sağlıyor.