Bizi Tanıyın
sample

Kolay Sipariş

Avansas.com işyeri alışverişlerinizi 7 gün 24 saat, en hızlı ve kolay şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır.

İşyerinizin tüm ihtiyaçları tek tıkla kapınızda!

Ürün Çeşitliliği

Avansas.com; Ofis-Kırtasiye, Kağıt Ürünleri, Kartuş-Toner, Temizlik ve Sağlık, Gıda ve Mutfak, Teknoloji, Mobilya ve Hırdavat, Matbaa ve Baskı İşleri kategorilerinden oluşan 8 ana kategoride hali hazırda 4000’den fazla ürünü müşterilerine ulaştırmaktadır.

sample
sample

Stoklu Çalışma

Artık işyerinde ürün depolama devri kapandı! Çünkü Avansas.com, 12000 metrekarelik dev deposunda 4000’den fazla ürünü her zaman stoklu ve satışa hazır halde tutar.

1 İş Gününde Teslimat

‘’Siparişlerim nerede kaldı, ne zaman elime geçecek?’’ diye endişelenmenize artık gerek yok. Kendi araçlarıyla ve güler yüzlü teslimat personelleriyle hizmet veren Avansas.com, siparişlerinizi 1 iş gününde* kapınıza teslim ediyor.

sample
sample

Kolay İade/ Değişim

Avansas.com olarak iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri 14 gün içinde kolayca iade alıyoruz.

Rekabetçi Fiyatlar

Avansas.com, sahip olduğu yüksek satın alma gücü sayesinde en kaliteli ürünleri en rekabetçi fiyatlarla sunarak müşterilerine önemli maliyet avantajları sunar.

sample
sample

Zamandan Tasarruf

İşyeri alışverişleriniz için kapı kapı gezip zamanınızı boşa harcamayın.Avansas.com kırtasiyeden gıdaya, teknolojiden temizliğe, mobilyadan hırdavata kadar 4000’den fazla ürünü tek tıkla kapınıza kadar getirir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Yakıttan Tasarruf

Siz hala işyeri alışverişlerinizi kendi araçlarınızla mı yapıyorsunuz? Hem de bu devirde! Avansas.com tüm siparişleri kendi araç ve personelleriyle müşterilerinin kapısına kadar götürür ve onlara önemli bir yakıt tasarrufu sağlar.

sample
sample

Kargo Bedava

Avansas.com, müşterilerine ücretsiz kargo** fırsatıyla da avantaj sağlıyor. Tüm Türkiye’den vereceğiniz KDV Dahil 500 TL ve üzeri alışverişleriniz ücretsiz olarak teslim edilir.

* İstanbul’daki belirli bölgelerden verilen siparişler saat 22,00’a kadar, diğer belirli bölgelerden saat 17:00’a kadar verilen siparişler 1 iş gününde teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonlarında teslimat yapılmaz.
** Detaylı bilgi için hızlı teslimat sayfamızı inceleyebilirsiniz