Kaşık - Çatal ve Bıçaklar

Toplam 19 sonuç

Stokta Yok

Kaşık - Çatal – Bıçak

Kaşık, çatal ve bıçak gibi gereçler, yeme – içme sektöründe hizmet veren işletmeler için geniş kullanım alanı yaratıyor. Birçok markanın çeşitli ürünleri, ofis ya da küçük işletmelerde de kullanılabiliyor. Fabrika ve ofis mutfaklarında çalışanların yemek molalarına eşlik eden bu gereçler, yemek molalarında pratik çözümleri çalışanlarla buluşturuyor. Mutfak çakmağı, kaşıklar, çatallar, meyve ve ekmek bıçakları tekli ya da çoklu ambalajlarda sunuluyor.

Restoran, kafe ve otellerde kullanım için tercih edilebilecek set seçeneklerinde tekli, 6’lı ve 12’li paket olmak üzere birçok alternatif sunuluyor. İşletmenizin konseptine uygun sofra düzenini sağlayabilmek için yemek ve tatlıya özel kaşık, çatal ve bıçak tasarımları gerekiyor. Aynı şekilde kahvaltılar için de ideal boy ve tasarımlara sahip ürünler, sofra düzeninin temel araç gereçleri arasında bulunuyor. Şık görünümleri ile sofra materyalleri, işletmenin ve müşterilerin beklentilerini karşılıyor.

Meyve ve ekmek bıçakları keskin, leke tutmayan, paslanmaz çelik materyalden üretiliyor. Ürünlerin saplarında farklı materyaller kullanılarak estetik bir tasarım ortaya çıkarılıyor. İş yeriniz için ihtiyacınız olan mutfak malzemesi ihtiyacını karşılayabileceğiniz bıçaklar, minimal stilleriyle çoğu mekana uyum sağlayabilecek standardı sağlıyor. Şık, sade, pratik ve her zaman el altında olabilmesi ile de işletmeler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Paslanmaz çelik materyalden üretilen ürünler, size uzun süre kullanım olanağı tanıyarak mutfağınız için ekonomik çözümler vadediyor.

Çatallar, kullanışlı sap modelleri ve estetik tasarımları ile kullananları memnun ediyor. Restoran, kafe ve pastaneler için farklı boy ve tasarımlarda çatallar sunuluyor. Geniş stok seçenekleri sayesinde aynı modele sahip çok sayıda ürüne ulaşabilmek mümkün hale geliyor. Butik restoranlar, esnaf lokantaları, küçük pastaneler için birçok alternatif bulunuyor.

Kaşıklar kolayca elde ya da makinede yıkanıyor. Hizmet sektöründe kullanılanlar ise leke kalmaması için bir bez yardımı ile kurulanabiliyor. Yeme - içme ve gıda sektörü için geniş ürün alternatiflerine sahip kaşık, çatal ve bıçak modellerini inceleyerek mutfağınız için uygun olanları seçebilirsiniz.