Ofis Aksesuarları

Ofis Aksesuarları

Ofis çalışanlarının konforunu artıran, masa başında pratik olarak faydalanabilecekleri ofis aksesuarları modelleri, Avansas.com güvencesiyle sunuluyor.

Ortopedik ofis ürünleri başta olmak üzere duvar ve masa saatleri, dekoratif masa üstü ürünleri gibi birbirinden rahat ve şık büro aksesuarları, motivasyonu güçlendiriyor. İş yerinizde uzun süre dizüstü bilgisayar veya sabit bilgisayar kullanmanız gerekiyorsa bilek, bel ve ayak sağlığınızı destekleyen ortopedik ofis ürünleri imdadınıza yetişiyor. Bilek yastıklı mouse pad; uzun süre çalışan bilgisayar kullanıcılarının kol, bilek ve el kaslarını rahatlatırken, ergonomik ve şık tasarımıyla portatif ayak desteği ise masada uzun süre oturduğunuzda, ayaklarınızı, ayak bileklerinizi destekliyor. Masa başında çalışanlar için özel tasarlanan ortopedik bel desteği file malzemesiyle bel ve omurgayı rahatlatıyor.

Ürünler arasında yer alan Avansas, Autokit, Felloves, İnca gibi diğer markaların farklı ürünlerini hem dizaynları hem de fiyatları bakımından kolaylıkla karşılaştırarak seçiminizi yapabilirsiniz. Ofiste gerekli olabilecek pek çok materyalin bulunduğu büro aksesuarları arasında paspas, küllükler, dijital saatlerden masa üstü dekorasyonunu sağlayan küre, Uranüs, Mars figürlü masa dekoru ve kalemliklere kadar aradığınız objeleri bulabilirsiniz. Milli günler için gerekli olan bayrak flama ürünlerini de inceleyerek ihtiyaçlarınızı hemen satın alabilirsiniz.