Toplam 22 sonuç
Stokta Yok

Sağlığınız İçin Su İçin

İşyerlerinde en çok tüketilen sıvıların başında su gelmektedir. Çay demlemek ya da kahve yapmak için de kullanılıyor olması, su tüketiminin bir hayli fazla olmasını da beraberinde getirmektedir. Sürekli olarak farklı adreslerden sipariş vermek yerine tek bir firma aracılığı ile su ihtiyacının karşılanması ofisler ve işyerleri için çok daha doğru bir tercih olacaktır. Daha ekonomik fiyatlar ve daha hızlı bir teslimat için doğru firmanın tercih edilmesi gereklidir.

Su Tüketimi Neden Önemli?

Gün içerisinde yeterince su tüketmemek metabolizmanın yavaşlamasına neden olmaktadır. Dolayısıyla kilo alımı da kaçınılmaz olabilir. Ofis çalışanlarının yakındıkları kilo alımını önlemek ve metabolizma hızını olması gerektiği seviyede tutmak için yeterli su tüketimi gereklidir. Cilt sağlığının korunması için de su tüketiminin son derece mühim olduğu bilinmektedir. Sürekli olarak oturma pozisyonunda kalanlar için su tüketiminin daha fazla önem kazandığını söylemek mümkün. Kasların hareketsizlik nedeniyle ödem yapmaması ve çeşitli kas kramplarının oluşmaması ancak su içmek ile mümkün olabilmektedir.

Az su tüketimi başta konsantrasyon bozukluğu olmak üzere dikkat dağınıklığı, yorgunluk, halsizlik ve asabiyet gibi çeşitli sorunları beraberinde getirmektedir. Özellikle gün içerisinde su tüketiminin az olması, işyerinde yeterince performans sergileyememenize sebebiyet verebilmektedir. Tükettiğiniz besinlerin sindiriminin zorlaşması gibi bazı sağlık sorunları da yaşamaya başlayabilirsiniz.

Kimler Daha Fazla Su Tüketmeli?

Yaşanan eklem ağrıları ve kas ağrılarının nedeni genellikle yeterince sıvı almamaktır. Önlem alınmaması durumunda yaşanan bu küçük sorunlar büyük hastalıkları da beraberinde getirmektedir. Eklem veya kas ağrıları yaşayanlar su tüketimine daha fazla önem vermelidir. Yaz aylarında su tüketiminizi en az yarım litre arttırmanız gereklidir. Çok terleyen ve yüksek lifli gıdalar tüketenlerinde de yaklaşık olarak yarım ya da 1 litre daha fazla su tüketmesi gerekir.

Tüm Su Markaları Avansas.com’da!

Avansas.com avantajları ile tüm su siparişi hizmetlerimizde hızlı teslimat ve uygun fiyat hususlarına önem vermekteyiz. İncelediğiniz su kategorimiz içerisinde devamlı olarak tükettiğiniz Erikli, Sırma, Hayat, Pınar, Nestle marka su çeşitleri yer almaktadır.

Kategorimiz içerisinde pet şişe içerisine konulmuş su çeşitlerinin yanı sıra cam şişe içerisine konulmuş ürünler de bulunmaktadır. Sitemizin sol bölümünden marka tercihinde bulunabilir ve sadece seçtiğiniz markanın su çeşitlerini görüntüleyebilirsiniz. İşyerlerinde ve ofislerde en çok tercih edilen su markalarının tüm ürün çeşitleri size sadece bir tık uzaklıkta!