Notebook ve Sırt Çantaları

Toplam 15 sonuç
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Notebook Çantası Özellikleri Nedir?

Notebook bilgisayarlar normal bilgisayarlara göre daha ince bir yapıya sahiptir. Hafif oldukları için sizinle birlikte her yere gelebilir. Hafif olmasının sebepleri, onu ağır yapacak Floppy sürücüler, CD, DVD sürücüleri ve kart okuyucularının olmamasısıdır. Bundan dolayı hantal değil hafif bilgisayarlar haline gelmiştir. Aklınıza gelebilecek bütün verileri tıpkı diğer bilgisayarlar gibi saklar.

Kişisel kullanım için özel tasarlanmış bilgisayarlardır. Batarya yardımıyla enerjisini sağlarken isterseniz doğrudan prize takılı bir şekilde de sınırsız kullanabilirsiniz. Küçük ve ince yapılı oldukları için sarsıntı ve darbelere karşı ekstra duyarlılardır. Bu yüzden iyi korunaklı bir Notebook çantası ya da Notebook sırt çantası almalısınız. avansas.com’da istediğiniz özelliklere sahip birçok çeşit çanta vardır.

Bilgisayarlarımız hepimiz için çok değerlidir. İçinde akla gelebilecek bütün verileri saklarız. Bu veriler herkes için çok önemlidir. Notebook’lar ince, hafif ve narin bilgisayarlar olduğu için onları korumak için mutlaka güvenlikli bir bilgisayar çantası almak şarttır. Notebook çantalarının genel özellikleri şu şekildedir:

  1. Üç tip bilgisayar çantası vardır. Bunlar; sırtta taşınabilen, elde taşınabilen ve tabii ki omuzda taşınabilen. Genellikle sırtta ve elde taşınabilen bilgisayar çantası daha sık kullanılır. Daha sık kullanılmasının sebebi ise konforlu olmalarıdır.
  2. Çantanın ergonomik bir yapısının olmasına dikkat edilmelidir. İnsan bedeni baz alınarak tasarlanmış bilgisayar çantalarını uzun vadede kullanmak sizin yorulmanızı engeller. Çünkü çanta bilgisayarınızın ağırlığını dengelemiş olacaktır.
  3. Bilgisayarlar hayatımızın olmazsa olmaz parçalarından biridir. Her an yanımızdadır. Bilgisayar ile bu kadar yakın olan insanlar otomatik olarak çantaları ile de yakın temas içindedir. Her gün kullanılacağını düşünüyorsanız kendi tarzınıza uygun seçimler yapmalısınız. Örneğin, kurumsal bir şirkette çalışıyorsanız spor bir çanta yerine klasik bir çanta daha uygun olacaktır.
  4. Su geçirmez çantalar oldukları için kötü hava şartlarına uyum sağlar. Bilgisayarınız kesinlikle ıslanmaz.
  5. Çoğu çantanın içinde emniyet kemerleri mevcuttur. Bilgisayarınızı çantaya yerleştirdikten sonra kemerini takarsanız sarsıntı yaşamasını engellemiş olursunuz.
  6. Bilgisayarın hiç hasar görmemesi için çantanın içinde bölmeler yapılmıştır. Genellikle bu bölmeler ekstra yumuşak olur. Bunun sebebi çarpma ve darbelere karşı bilgisayarı korumaktır.
  7. Bilgisayarınızın ölçülerini kontrol edip ona tam uygun bir çanta almalısınız. Küçük bir çanta alırsanız içine sığmaz, büyük bir çanta alırsanız bilgisayarınız iyi bir şekilde sabitlenemeyeceği için güvenli bir kullanım sağlanmaz.
  8. Çantalar keten, sünger, kösele ve çeşitli kumaşlardan yapılabilir. Hatta kauçuk destekleri ile darbelere karşı dayanıklılık artırılabilir.
  9. Kaliteli bir fermuarının olması şarttır. Bilgisayarın güvenliğini bu şekilde sağlayabilirsiniz. Hem bilgisayarın düşmesini hem de içine sıvı girişini engellemiş olursunuz.
  10. Notebook çantalarında sadece bilgisayar değil mouse, kulaklık, şarj aleti, cüzdan gibi birçok şey taşıyabilirsiniz. Ayrı bir çanta takmanıza hiç gerek kalmaz.

İyi Bir Notebook Çantası Nasıl Olmalıdır?

İyi bir notebook çantası hem görüntü olarak hem işlevsellik olarak kullanıcıyı memnun etmelidir. Eskiden bütün bilgisayar çantaları aynı kalıptı. Nispeten kalın bir kumaş ile üretiliyordu.

Bu kumaş, bilgisayarı ne darbelere ne de kötü hava koşullarında maalesef koruyamıyordu. Ama geçmişten günümüze bilgisayar çantaları gelişip yenilendi. Artık sadece bir kumaş ile bilgisayar sırt çantası üretilmiyor. Bilgisayarı korumak için su geçirmeyen kumaşlar tercih ediliyor ve ergonomik tasarımlar yapılıyor.

Notebook Sırt Çantası Hangi Bilgisayar Modelleri İçindir?

Son yıllarda artık rahatlığın da ön plana çıkması ile Notebook sırt çantaları da bu rahatlıktan kendi payına düşeni almıştır. El ya da omuzda uzun süre bilgisayar çantası kullandığınızda sizi yorma ihtimali yükseliyor. Ama aynı zamanda sırt çantası taktığınızda taşıma zamanınız artacak ve yorulma ihtimaliniz azalacaktır.

Küçük boyutlu Notebooklar için 13.3 inç, orta boyutlar için 14.1 inç veya 15.6 inç ve büyük boyutlar için 17.3 inç Notebook çantası ve Notebook sırt çantası modelleri mevcuttur.

Hp Notebook Sırt Çantası

Hp markası kendisini birçok alanda kanıtlamış çok köklü ve kaliteli bir markadır. Hp Notebook sırt çantası ile de ne kadar kaliteli olduğunu gözler önüne seriyor. Kumaşının su geçirmez olması, sizin yağmurlu ve karlı havalarda hiç sorun yaşamadan kullanmanıza olanak tanıyor.

Askılarının kalın olması, bilgisayarınızı taşırken size konforu yaşatır. Notebook çantası içinde bölmeler mevcuttur. Bu şekilde bilgisayarınıza zarar verebilecek bir eşyanız var ise başka bir bölmeye koyarak güvenliğini sağlamış olursunuz. Her yaşa ve her boyuta uygun Hp çantası çeşitleri şimdi Avansas’ta! Sipariş verip kapınıza kadar gelmesinin konforunu siz de yaşayın!

Avansas’ta Satılan Notebook Çantası ve Sırt Çantası Modelleri Nelerdir?

avansas.com’da istediğiniz özelliklere sahip birçok Notebook çantası ve Notebook sırt çantası vardır. Bu markalara örnek vermemiz gerekirse; Samsonite, Leitz, Hp, My Bek, Addison, Targus ve Mack’dır. Birbirinden farklı ve kaliteli markaları uygun fiyatları ile sizlerde satın alabilirsiniz!

Samsonite Bilgisayar Çantası

Samsonite markası Amerika Birleşik Devletleri’nde 1910 yılında sadece bavul üretimi ile bir dünya markası haline gelmeye başladı. Aksamlarının sağlamlığı sayesinde bir alınan ürün uzun yıllar kullanabiliyordu

Zamanla bavul dışında da üretim yapılmaya başlandı. Notebook çantası ve sırt çantası hem konforlu olması hem de uzun ömürlü bir kullanım sağladığı için çoğu kullanıcı tarafından seçilir. Bilgisayarınızın boyutuna göre istediğiniz model Samsonite bilgisayar çantası şimdi Avansas’ta en uygun fiyata sizlerle!

Leitz Bilgisayar Çantası

Şık ve modern tasarımları ile büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Leitz marka bilgisayar çantaları rahat ve konforlu bir kullanım sunar. Spor, klasik ve hatta deri Notebook çantası seçenekleri mevcuttur. Tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun bilgisayar çantanızı Avansas’tan bir tık ile alabilirsiniz.

Çantanın içindeki bölmeler, eşyalarınızın düzenli olmasını sağlarken aynı zamanda bilgisayarınıza başka eşyalardan zarar gelmesini de engeller. Fermuarlarının kaliteli olması sebebiyle hem güvenlik sağlanır hem de sıvı geçirme olasılığı ortadan kalkar.

Addison Bilgisayar Çantası

Benzer firmalara göre daha uygun fiyatlı olmasından kaynaklı yoğun bir talep vardır. Kaliteli, sağlam, çok bölmeli, dayanıklı kumaş gibi birçok özelliğe sahiptir. Çok bölmeli olmasından dolayı ayrı bir çanta taşımak durumunda kalmazsınız. Tek bir notebook çantası bütün ihtiyaçlarınızı alabilir ve yumuşak bölüme bilgisayarınızı yerleştirebilirsiniz.

En Uygun Laptop Çantası Nereden Alınır?

Laptop sırt çantası ihtiyaca uygun olarak tasarlanmış şık ve kaliteli bir üründür. Birçok markanın notebook çantası ve notebook sırt çantası çeşitleri oldukça fazladır. En güvenilir ve uygun fiyatlı ürünler avansas.com’dan alınır. Eğer sizin de bir laptop çantasına ihtiyacınız varsa bütçenizi zorlamadan kaliteli bir ürün alıp senelerce kullanabilirsiniz. Şimdi sipariş verin ve kapınıza kadar gelsin!

Notebook Çantası Fiyatları Ne Kadardır?

Avansas’ta satışı olan bütün notebook çantaları farklı farklı markaların en sağlam, en pratik, en konforlu, en ergonomik ve tabii ki en uygun fiyatlı ürünleridir. Bilgisayarınızın boyutu, bölme sayısı ve kumaşın kalitesine göre fiyatlar değişmektedir.

Notebook çantası ve notebook sırt çantası güncel fiyatlarına bakıp sipariş vermek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilir ve avantajlı ödeme seçenekleri ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.