Toplam 19 sonuç

Flipchart Kağıdı

Zamanın değerli olduğu ve görselliğin ön plana çıktığı çağımızda, karşınızdaki kişinin ilgisini çekebilmek için temiz, derli toplu ve rahat takip edilen bir sunum yapabilmek önemlidir. İş yerlerindeki toplantı ve duyurularda, sunumun rahat görülmemesinden dolayı anlaşılmaması ve dikkat çekmemesi ise sık rastlanılan sorunlardır.

Fikirlerinizi rahatça ifade edebilmek ve kolay anlaşılabilmek için yeterli genişlikte yazı alanı bulunan, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan flipchart kağıdı; bu sorunları ortadan kaldırıp, keyifli ve başarılı bir sunum yapmanız sağlayan çok önemli yardımcıdır. Kullanım kolaylığı sayesinde istediğiniz görselliği yakalayabilmeniz için imkan sunan pano kağıdı, şirketlerin en çok yarar sağlayan ürünlerinin başında gelmektedir.

Inter ve Legamaster marka flipchart kağıdını bant ile duvara asabilir, basit bir mandal ya da klips ile uygun bir panoya tutturabilirsiniz. Flipchart kağıdı yapışkanlı ya da elektrostatik özelliğe sahip ürünleri sayesinde iğneye ya da raptiyeye ihtiyaç duymadan, zamandan kazanarak istediğiniz tüm yüzeylerde kullanım olanağı sağlar. Yapıştığı yüzeyden söküldüğünde zarar verip boyayı sökmeyen, hiç bir iz bırakmayan ve defalarca sökülüp yapıştırılabilen pano kağıtları işlerinizi oldukça kolaylaştırır.

Kullanmaya başladıktan sonra ofisinizin vazgeçilmezi olacak flipchart kağıdı ölçüleri 45cm'den başlayarak farklı ebatlardadır. Ayrıca farklı desen (çizgili, kareli ve boş türlerinde), yaprak sayısı ve renklerde bulabilir, üzerinde uygun yazı kalemleri ile çalıştığınız takdirde kağıdı önlü arkalı olarak kullanabilirsiniz.

Sunumlarınız dışında mesajlarınızı, hatırlatmalarınızı ve duyurularınızı ofisinizin istediğiniz yerinde ve istediğiniz şekilde sunmanızı, çalışma ortamınızı keyifle organize etmenizi ve işinizi rahatlıkla yapabilmenizi sağlayan flipchart kağıdının yedeklerini acil durumlarda yarı yolda kalmamak için ofisinizde bulundurabilirsiniz. Rulo şeklinde olduğundan çekmecelerinizde yer kaplamayacak olan kağıtlarınız ihtiyacınız olduğunda elinizin altında olacaktır.

Ofisinizin kırtasiye ihtiyacını en pratik ürünleri, kalitesi ve hızlı servisiyle ayağınıza getiren Avansas.com’dan en özel fiyatlar ve güvenle siparişinizi verebilirsiniz.