Toplam 20 sonuç

Çay Makinesi ve Semaver

Modern ve ergonomik ofisler sayesinde çalışanlar artık ev rahatlığını ofiste de yaşayabiliyorlar. Mimari açıdan çalışanların iş yükünü hafifletmek için tasarlanan modern ofislerin yanı sıra, ofislerde kullanılacak teknolojik aletler ve çalışanların günlük tüketim ihtiyacını karşılayacak çay ve kahve makineleri de personele iş verimini artırmak ve motivasyonu sağlamak konularında oldukça yardımcı.

Kullanım Alanları

Artık evlerde de sıklıkla kullanılan ev tipi çay makineleri ve semaver tarzı, kazanlı ofis çay makineleri ile demlikte demlenen çayın tadını almanız mümkün. Lezzetli bir çay içme keyfi olanağı sunan çay makineleri kullanım açısından da büyük kolaylık sağlıyor. Gelişen teknoloji ile beraber piyasada pek çok farklı çay makinesi modelleri mevcut. Bunlardan porselen veya cam demlikli modeller çayın tadının iyi olmasını sağlarken, alt bölümlerindeki ısı sensörleri sayesinde suyun devamlı sıcak kalması sağlanıyor.

Son zamanlarda çıkan yeni tip çay makinelerinin teknolojik özellikleri ise çay demleme makinelerini ofisin vazgeçilmezlerinden biri yapıyor. Eğer belirli bir süre su eklemezseniz otomatik kapanma özelliği, istediğiniz saatte çayı kendi kendine demleme özelliği, demlenen çayı ayrı bölüme alarak bayatlamasını engelleme özelliği ve sesli uyarı sistemi gibi özellikler çay yapmada pratiklik sağlıyor.

Arçelik, Altus, Sinbo, Simton, Vestel ve Goldmaster markaları size farklı farklı çay makinesi çeşitleri sunuyor. Çay makinesi fiyatlarından size uygun olanı seçip siz de bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Ofise çay makinesi alırken dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar var. Bunlardan biri günlük çay kapasitesi. Evde kullanım için normalde 1 veya 2 litre alt hazne kapasiteli basit çay makineleri yeterli olurken, ofis kullanımı için mutlaka 5 lt, 7 lt, 10 lt, 12 lt veya 15 litre kapasiteli, kazanlı semaver tipi makinelerin tercih edilmesi gerekmektedir. Ayrıca, demlik ve ısıtıcı bölümünün yapıldığı malzeme çayın lezzeti ve sağlık açısından önemli olduğundan malzemenin ne olduğuna dikkat edilmeli. Ofis tipi makineler genelde çeliktir ancak bunların da kazanlarının hijyen açısından kireçten arındırılarak sıklıkla temizlenmesi gerekir.

Ofisinize uygun çay makinesi modellerini ve fiyatlarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Çay Makinesi kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak ürünler ofis ve kırtasiye malzemeleri alışveriş sitesi Avansas.com üzerinden online ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bedava kargo ve 1 iş gününde teslimat avantajıyla siparişlerinizi hemen verebilirsiniz. En popüler ürünleri uygun fiyatlarla satın alın!