Asetat Kalemleri

Toplam 33 sonuç

Asetat kalemleri hayatı kolaylaştıran kırtasiye ürünleri arasında yer alıyor. Hızlı kuruması, permanent oluşu ve dayanıklılığı dolayısı ile asetat kalemlerini birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Asetat Kalem Çeşitleri Nelerdir?

Asetat kalemler; renk, uç ve kalınlık şekillerine göre çeşitlere ayrılıyor. Kalemlerin kullanım alanına ve yazılacak zemin rengine göre mavi, siyah, kırmızı, yeşil renk seçenekleri bulunuyor. Asetat kalemi, uç boyutlarına göre S, M, F ve B olarak harflendiriliyor. Ürünler arasında 0.3 mm'den 3 mm kalınlıktaki uçlara kadar alternatifler mevcut. Kullanım amacınıza göre yuvarlak ve kesik uçlu asetat kalemi seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz.

Asetat Kalemin Kullanım Alanları Nelerdir?

Asetat kalemleri, birçok kullanım alanında kolaylık sağlıyor. Silinmesini istemediğiniz notların yazımında kullanılabilen kalemler başarılı bir etki gösteriyor. CD / DVD, cam, plastik, tahta gibi yüzeylerde normal ya da keçeli kalemlerle vurgulu ve silinmeyen yazılar yazılması imkansızken asetat kalem ile kolaylıkla yazılabilir. Güzel yazı ve hat sanatı ile uğraşan kullanıcılar tarafından özellikle tercih edilen kesik uçlu asetat kalemleri, estetik bir görünüş sergiler.

Asetat Kalem Kullanmanın Avantajları Neler?

  • Asetat kalemi ile alınan not ya da yazılan yazılar dayanıklı ve kalıcı olacaktır.
  • Kalemin mürekkebi çok çabuk kuruduğundan, bulaşma sorunu yaşatmaz.
  • Dosya sırtlarından kartonu çıkart - tak gibi detaylarla uğraşmadan, plastiğinin üzerine yazarak dosyalama yapabilirsiniz.
  • Ter gibi organik sıvılar, nemli ortamlar ya da sabun gibi çıkarıcılara karşı dayanıklı.