Masaüstü Set ve Kalemlikler

Toplam 37 sonuç

Masaüstü Setler - Kalemlikler

Günde en az 8 saatimizi ofiste, masada oturarak geçiriyoruz. Dolayısıyla masamızı biraz kişiselleştirmek istememiz çok doğal. Çerçevede resimler, bize evimizi hatırlatacak küçük biblolar, çiçekler çoğu zaman bizi çalışırken motive ve mutlu eden araçlar. Bu araçlardan birisi de kalemlikler. Kalemlikler sadece farklı tasarımlarıyla masanıza renk katmıyor aynı zamanda masanızdaki başta kalemler olmak üzere irili ufaklı araçları toparlayarak size daha geniş bir hareket alanı sağlıyor.

Gelişimi için pek çok emek verilmiş olan kalemlerin yerini ofislerde bugün klavyeler almış durumda. Fakat artık sadece raporları düzeltmek, imza atmak, kısa notlar almak için kalem kullanılsa da, rengârenk ve fonksiyonel kalemler insanları cezbetmeye devam ediyor. Bu yüzden ofislerde içi kalem dolu kalemlikler görmeye devam ediyoruz. Piyasada farklı tasarımlı birçok kalemlik modeli bulunuyor.

Sadece tasarımları için bu ürünleri kullanmak dışında, özellikle birçok işini kalemler üzerinden yürüten çalışanlar için bazen hayat kurtarabiliyor. Eskiz çizen mimarlar, kara kalem çalışan ressamlar veya giysi modelleri çizen moda tasarımcıları kalemlerle haşır neşir olan meslek gruplarından sadece bazıları. Bu tür çalışma alanlarında aynı masada onlarca farklı çeşit kalem bulunabiliyor. İşte tam da burada kalemlikler devreye giriyor. Özellikle masanızı süsleyecek renkli kalemlik setleri bloknotunuzu, ataşlarınızı ve kalemlerinizi bir arada tutmaya yarıyor. Onlarca kalemi toplayıp bir kalemliğe koyarak hem daha geniş ve düzenli bir çalışma alanı yaratıyor hem de kalemlerin kaybolmasını önlemiş oluyorsunuz.

Ayrıca, kalemlikler dışında masaüstü setler ve organizerler kullanarak da masanızın düzenini sağlayabilirsiniz. Raptiyeleri, ataşları vb. küçük eşyalarınızı koyabileceğiniz bir ataşlık ve notlarınızı, A4 kâğıtlarınızı yerleştirebileceğiniz bir kutudan oluşan masaüstü setlerden alarak masanızı toplayabilirsiniz. Masaüstü seti ya da masa üstü organizer olarak bilinen bu ürünleri farklı renk seçenekleriyle Avansas.com’dan satın alabilirsiniz.

Mas,Avansas, Ark, Fellowes, Centrum markalı ürünler arasından dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Hemen sipariş verin kargo bedava ve 1 iş gününde teslimat avantajıyla kapınıza gelsin. Ofis ve kırtasiye malzemeleri sitesi Avansas.com’dan online ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.