Mas

Toplam 61 sonuç

40 yıldan uzun süredir sektörde bulunan Mas, tecrübesi ile konforunuzu artıracak büro malzemeleri üretmeye devam etmektedir. Dünya kırtasiye pazarında önemli bir yeri vardır ve toplam 16 bin m2lik bir faaliyet alanı bulunmaktadır. 3500’den fazla ürün çeşidi ve yüksek ürün stokları ile her zaman iş yanınızdadır. Ürünlerinde her zaman sürekliliği ilk sıraya koyan Mas, gelişmiş lojistik yapısı ile ev ve ofis alanındaki pek çok ihtiyaç için ülkenin ve dünyanın dört bir yanında ulaşmayı başarmıştır.

Kendi Küçük Fonksiyonu Büyük Ofis Malzemeleri

Ofiste neye ihtiyacınızın olacağını bilemezsiniz. Bazen çok küçük bir ataş, büyük bir kurtarıcıdır. Olmadığı durumlarda işlerinizin aksaması bile olasıdır. Bu nedenle küçük ama fonksiyonel ofis malzemelerine her zaman önem vermelisiniz. Ataş da bunlardan biridir ve dosyaları bir araya getirip tutturmanızı sağlar. Kalıcı bir birleşme yapmadığı için olası hatalarda dosyaların yerini değiştirebilir veya ihtiyacınız olan belgeyi kolayca çekip alabilirsiniz. Mas ataş çeşitleri sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun ömürlüdür. Çoklu paket içinde satılan bu küçük ataşlar, en önemli yerlerde hayat kurtarıcı olabilir.

Bir diğer önemli ofis malzemelerinden biri ise makastır. Yaygın kullanılan bir ürün olsa da makas deyip geçmemek gerekir. Farklı alanlar için çeşitli özelliklere sahip pek çok makas modeli vardır. Örneğin; Mas makas modelleri arasında kağıt, karton, kumaş gibi çeşitli malzemeleri kesmek için farklı seçenekler mevcuttur. Örneğin; eczane makası, her ecza dolabında bulunması gereken bir makastır ve sivri ucu bandaj kesmek için özel olarak tasarlanmıştır. Çocuklar için ise plastik kaplama ve yaylı makaslar daha güvenlidir. Kağıt ve kartonları daha düz kesmeyi sağlar.

Ofislerin Olmazsa Olmazı Zımba ve Delgeçler Mas’ta!

Eğer bol evraklı bir işte çalışıyorsanız, elinizin altında mutlaka bir zımba ve delgeç bulunmalıdır. Ergonomik tasarımlı bu malzemeler, özellikle masaüstünde kullanım açısından çok pratiktir. Dosyaları bir araya getirmek ve sabitlemek için kullanılır. Mas delgeçler sayesinde 30 sayfaya kadar delim yapmanız mümkündür. Kağıtları aynı anda delerek kolayca dosyalayabilirsiniz. Farklı ölçülerdeki çeşitler sayesinde işleriniz için en uygun delgeçi tercih edebilirsiniz.

Eğer dosyalarınızı bir telle birleştirmek istiyorsanız, zımba kullanabilirsiniz. Pratik kullanım imkanı sunan masaüstü zımbaları, elinize tam oturarak tek hareketle zımbalama yapmanızı sağlar. Tek seferde 25 sayfayı zımbalamanız mümkündür. Eğer daha fazla sayıda kağıdı zımbalamak istiyorsanız, pens tipi zımbaları tercih edebilirsiniz. Mas zımba makineleri hem pratik hem de profesyonel kullanıma uygun çeşitler sunar.

Mas Setleri ile Dağınıklığı Yok Edin!

Daha derli ve toplu bir çalışma masasına sahip olmak için tek yapmanız gereken, masanızdaki eşyaları koyabileceğiniz bir masaüstü set almak. Mas masaüstü setler; küçük not kağıdı, kalem, ataş, raptiye, kartvizit gibi eşyaları rahatlıkla koyabileceğiniz ekipmanlar sunar. Bu organizerler sayesinde masanızda düzenli bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yüksek kaliteli metal, suni deri gibi çeşitli malzemelerle tasarlanan Mas masaüstü setler arasından tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz. Dosya ve evrak düzenleme konusunda magazinlikler de oldukça sık tercih edilir. A4 ve A5 boyutlarındaki kağıt dokümanları düzenli bir şekilde muhafaza etmek için idealdir. Parlatılmış mukavva, metal, plastik gibi çeşitli malzemelerden üretilen Mas magazinlik modelleri ile siz de ofis ortamınızı daha düzenli hale getirebilirsiniz.

Mas’ta yer alan çok sayıdaki ürünleri Avansas sayesinde ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olarak geliştirilen bu malzemeler, ofiste ve evde daha konforlu bir çalışma alanına sahip olmanızı sağlar. Kaliteli ve şık Mas ürünlerini Avansas’ta bulabilir ve hızlı teslimat özelliği ile kısa süre içinde bu ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.