Toplam 30 sonuç

Bloknotlar

Ofis içerisinde düzenin sağlanması, yapılacak işler ve daha önce yapılan işlerin bir listesinin oluşturulması, işleyişin aksamaması için en önemli malzemelerden biri bloknotlardır. Rengi, sadeliği, şıklığı ile ofisinize değer katacak bloknotlar, çalışma alanlarının yanı sıra fotokopi ya da baskı odası, dinlenme odası gibi ortak alanlarda da kullanılabilmektedir. Teknoloji ilerleyip bilgisayarlara geçiş gerçekleşse de hala toplantılarda not almada, önemli detaylar ve unutulması istenmeyen gelecek işleri kaydetmede bloknotlar hayat kurtarıcı ofis gereçleri olarak kendilerini göstermektedirler.

Bloknot defterler toplantılarda, görüşmelerde, iş planlamalarında, içerik hazırlama çalışmalarında, hatırlatma notları almada ve daha birçok konuda bizlere büyük kolaylık sağlar. Her şeyi hızlıca kayıt altına alıp yanımızda, yakınımızda taşıma imkânı sunan bu defterler kişisel zevklerimize göre farklı tasarımlarla hayatlarımıza renk katıyor.

Ofisinizi ve işinizin işleyişini daha düzenli hale getiren bloknotlar, kategorimizde gramajları, yaprak sayıları, renkleri, büyüklükleri ile farklılık gösteren birçok ürün ile beğeninize sunulmaktadır. Le Color ve Gıpta gibi önemli markaların arasından zevkinize ve kullanım tarzınıza uygun bloknot çeşitlerini kolaylıkla kategorimizde bulabilir; çizgili, kareli veya düz, spiralli veya ciltli çeşitlerden diledikleriniz ile ofisinizin bloknot ihtiyacını karşılayıp önemli notlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Kategorimizde bulunan A4, A5, A6 boyutlarındaki bloknot defterler arasından arzu ettiğiniz boyutta olanı tercih edebilir, bu ürünleri 40, 50, 60, 70, 80 ve 100 sayfalık seçenekler ile ofis ortamınıza katabilirsiniz.
Ofis ve kırtasiye malzemeleri içinde en vazgeçilmez parçalardan biri olan bloknot defterler; spiralli, ciltli, sert kapaklı, şeffaf kapaklı, renkli sayfalı, beyaz sayfalı, çizgili ve kareli çeşitleriyle her kullanım alanına ve zevke hitap eden seçeneklerle kullanıcılara sunulmaktadır.

Kategorimizde uygun fiyat seçenekleri ile size sunulan bloknot modelleri içerisinden hem bütçenize, hem zevkinize, hem de ihtiyacınıza ve ofisinize en uygun ürünlere bakabilir, ürünleri sayfalarında inceleyerek haklarında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sizi daima mutlu kılan ofis marketiniz Avansas.com, ofisiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri, maliyetlerinizi düşürüp keyfinizi arttırarak, online alışveriş ayrıcalığı ile kolayca sipariş etmenize olanak tanır. Dilediğiniz bloknotu Avansas'ın uygun fiyat ve ödeme koşulları, ücretsiz kargo, 1 iş günü içerisinde teslimat avantajlarından faydalanarak kolaylıkla sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.