Bloknotlar

Toplam 20 sonuç

Ofis içerisinde düzenin sağlanması, yapılacak işler ve daha önce yapılan işlerin bir listesinin oluşturulması, işleyişin aksamaması için en önemli malzemelerden biri bloknotlardır. Rengi, sadeliği, şıklığı ile ofisinize değer katacak bloknotlar, çalışma alanlarının yanı sıra fotokopi ya da baskı odası, dinlenme odası gibi ortak alanlarda da kullanılabilmektedir. Teknoloji ilerleyip bilgisayarlara geçiş gerçekleşse de hala toplantılarda not almada, önemli detaylar ve unutulması istenmeyen gelecek işleri kaydetmede bloknotlar hayat kurtarıcı ofis gereçleri olarak kendilerini göstermektedirler.

Bloknot Defter Çeşitleri Nelerdir?

Ofis ve kırtasiye malzemeleri içinde en vazgeçilmez parçalardan biri olan bloknot defterler; spiralli, ciltli, sert kapaklı, şeffaf kapaklı, renkli sayfalı, beyaz sayfalı, çizgili ve kareli çeşitleriyle her kullanım alanına ve zevke hitap eden seçeneklerle kullanıcılara sunulmaktadır.

Bloknok Defter Boyutları Nelerdir?

A4, A5, A6 boyutlarındaki bloknot defterler arasından arzu ettiğiniz boyutta olanı tercih edebilir, bu ürünleri 40, 50, 60, 70, 80 ve 100 sayfalık seçenekler ile ofis ortamınıza katabilirsiniz.

Bloknot Defterlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Bloknot defterler toplantılarda, görüşmelerde, iş planlamalarında, içerik hazırlama çalışmalarında, hatırlatma notları almada ve daha birçok konuda bizlere büyük kolaylık sağlar. Her şeyi hızlıca kayıt altına alıp yanımızda, yakınımızda taşıma imkânı sunan bu defterler kişisel zevklerimize göre farklı tasarımlarla hayatlarımıza renk katıyor.