Ekran Temizlik Ürünleri

Toplam 4 sonuç

Ekran Temizlik Setleri – Ekran Filtresi

Ekran temizlik ürünleri kategorisinde, temizlik kitleri/setleri ve ekran filtreleri olmak üzere farklı çeşitlerde ürünler yer alır. Ofisinizin ekran temizleme ve koruma ihtiyacına hitap eden bu ürünleri, kategorimizde bulabilirsiniz.

Ekran temizleme ürünleri; LCD, Led, plazma, dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, televizyon, kamera gibi birçok teknolojik cihazın ekranlarını temizlemek için geliştirilmiş ürünlerdir. Ekran temizleme ürünleri ile cihazlarınızın temizliğinde en iyi sonucu elde edersiniz. Mikrofiber bez ve ekran temizleme spreyi olmak üzere iki üründen oluşan ekran temizleme seti ile ekran temizliği yapabilirsiniz. Temizleme işlemine başlamadan önce cihazlarınızı kapatmanız önerilir. Cihazınız soğuduktan sonra özel solüsyona sahip spreyi ekrana sıkarak ve ardından mikrofiber bez ile silerek temizliği gerçekleştirmiş olursunuz. Mikrofiber bez özel dokusu ile ekranların çizilmesini engellerken, solüsyon yüzeyin parlaklığını artırır. Ekran temizleme ürünleri, yüzeyi toz ve kirlerden arındırma konusunda en iyi performansa sahiptir. İki ürünü birlikte kullanarak, temizlikte en etkili sonucu elde etmiş olursunuz.

Kategoride ekran filtrelerini de bulabilirsiniz. Ekran filtresi, dizüstü bilgisayarlardaki LCD ekranlarını, toz, darbe, çizik gibi dış etkenlerden koruma konusunda maksimum performans sunar. Ekranı tozlardan, lekelerden ve çiziklerden koruyan filtre camı kolay temizlenir. Kolayca bilgisayara takılabilen ve istenildiği zaman çıkarılabilen ekran filtreleri, dayanıklılığı sayesinde bilgisayarın daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Filtreler, gün boyunca ekran karşısında zaman geçiren ofis çalışanlarının kullanımına uygun bir üründür. Ekranın parlamasını önlemesi dolayısıyla gözlerin yorgunluğunu azaltır, radyasyonun yayılmasına büyük oranda engel olur.

Kazandıran ofis marketiniz Avansas'ta, 3M ve Eye-Q markalı ürünleri bulabilirsiniz. Ofisinizdeki cihazlar için ihtiyacınız olan ekran temizleme kiti ve ekran filtrelerini avantajlı fırsatlarla size sunuyor. Uygun ödeme koşulları, 1 iş günü içinde teslimat, kolay iade ve ücretsiz kargo avantajlarıyla ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz. Ürünü sepete ekleyerek satın alma işlemini kolay ve hızlı bir şekilde online olarak gerçekleştirebilirsiniz.