Powerbank

Toplam 6 sonuç

Elektronik cihazlarınızın enerji ihtiyacını, dilediğiniz her zaman karşılamanızı amaçlayan taşınabilir şarj cihazları(powerbank), günlük yaşamın vazgeçilmez ögelerinden biri haline gelmiştir. Ofiste, evde, dışarıda ya da ihtiyaç duyduğunuz her an telefonunuzu, tabletinizi ya da farklı elektronik cihazlarınızı birçok kez şarj etmenizi sağlayan powerbank modellerini kategoride inceleyebilir, farklı tasarımlar ve pil gücü seçenekleri arasından seçim yaparak sipariş verebilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazları Kaç Defa Şarj Eder?

Cihazı otomatik olarak algılayarak şarj edebilen taşınabilir şarj cihazı modelleri, farklı güç seçeneklerine sahiptir. 10000 mAh değerindeki modeller, ortalama 3000 mAh bataryaya sahip olan cep telefonu modellerini 3 kez tam dolum seviyesine ulaştırabilirken, 20000 mAh değerine sahip powerbank 6 kez tam doldurabilir.

Taşınabilir Şarj Cihazlarının Kullanım Alanları ve Avantajları Nelerdir?

Dayanıklı yapıları ile dikkat çeken taşınabilir şarj aleti modelleri, telefonlarını sık kullanan ve sürekli yolculuk halinde olan kullanıcılar için idealdir. Tatilde, şehiriçi yolculuklarda, iş gezilerinde yanınızda taşıyabileceğiniz powerbankler, telefonlarınızı her daim açık tutmanıza yardımcı olur. Cihazların marka ve modellerine göre farklılık gösterse de telefonlar için 40 saat, tabletler için 15 saat gibi sürelerde güç sağlayabilir.

Taşınabilir Şarj Cihazı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Taşınabilir şarj cihazları USB ve Type-C girişlerine göre farklılık gösterebilir. Bu yüzden satın alırken powerbank'in girişlerini kontrol etmelisiniz.
  • Taşınabilir şarj cihazını birden fazla kullanıcı kullanacaksa çok çıkışlı taşınabilir şarj cihazlarını tercih edebilirsiniz.
  • Cihaz kullanım sıklığınıza ve şarj ihtiyacınıza göre 10000 mAh, 20000 mAh gibi farklı güç modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Üzerinde LED bir ekran bulunan modeller, powerbank içerisinde ne kadar güç kaldığını göstererek daha kolay bir kullanım sağlayabilir.