Toplam 9 sonuç
Stokta Yok

Temizlik Bezleri

İş yerlerinin en büyük temizlik sorunu kendi masa temizliğini yapmaktan kaçınan elemanlardır. Nedense bu basit iş her zaman savsaklanarak ötelenir ve daha sonra da unutulmaya yüz tutar. Oysa ki birbirinden güzel temizlik bezleri ile şahsi masanızın tozunu almak da bir çeşit motivasyon ve deşarj yolu olabilir.

Ofislerin bir diğer sorunu ise hep standart renklerde üretilen temizlik bezlerinin karıştırılıyor olmasıdır. Ne de olsa mutfak tezgahının silindiği bir bez ile ofis mobilyalarının tozunu almaya yarayan bir bezin aynı ortamda aynı amaçlarla kullanılmaması gerekmektedir. Bu noktada özellikle Parex temizlik bezi modellerini tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü değişik boyutlarda ve canlı renklerde üretilen bu bezleri asla karıştırmazsınız!

Banyo, mutfak ya da odaların ıslak ya da kuru yüzeylerinde insanların en fazla ihtiyaç duyduğu temizlik malzemesi olan temizlik bezi, ekonomik ve avantajlı fiyatlarıyla Avansas.com'da!

Micro fiber temizlik bezi çeşitleri sayesinde iş yerlerinizde herhangi bir temizlik sıvısı kullanmaya ihtiyaç duymadan yüksek performanslı bir temizlik yapabilirsiniz. Her türlü yüzeyde bulunan tozları kolaylıkla temizleyebilen temizlik bezleri, kuru kullanımda dahi tozları havaya uçurmadan bünyesinde toparlayarak güvenli ve sağlıklı temizlik yapmanıza neden olur. Temizliğe ihtiyaç duyulan her türlü mekanla uyumlu olan temizlik bezleri ile ofisinizdeki cam masaları, yerleri, mobilyaları, mutfak ve banyo gibi alanları kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Süper emici özellikli, dayanıklı ve toz bırakmayan özellikleri ile ofislerin vazgeçilmezi olan micro fiber genel temizlik bezi, temizlikte su ihtiyacınızı en aza indirerek çevreye de yararlı bir duruş sergiler. Alerjili ve astımlı kişiler için sorun teşkil etmeyen bu temizlik bezleri sayesinde iş yerleriniz çiçek gibi olacak.

Parex, Scotch Brite, Ceyhanlar ve Acord temizlik bezi gibi markaların ürünlerini rekabetçi fiyatlarla satışını gerçekleştiren Avansas.com, kalitenin ve güvenin adresi olarak sizleri de kendi bünyesine davet ediyor! Tüm ofis ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz ve kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz Avansas, müşteri memnuniyeti odaklı satış anlayışı çerçevesinde ofis ihtiyaçlarınızı gidermenize yardımcı oluyor. Micro fiber temizlik bezi fiyatları bakımından rakipleri ile rekabetçi bir fiyat politikası izleyen Avansas.com sayesinde siz de çiçek kadar temiz iş yerlerine sahip olacaksınız.