Toplam 14 sonuç

Çay Bardakları

Daha verimli ve sıcak bir çalışma ortamı sağlamanın en önemli özelliklerinden birisi de, birbirinden farklı desenlere sahip çay bardakları ile ofisinizi donatmanızdır. Gerek molalarda gerekse çalışma sırasında çalışanlarınızın hoşça vakit geçirebileceği ve içecek ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bu bardaklar, kullanışlı ve şık tasarımları ile de ofis dekorasyonunuzun ışıl ışıl olmasını sağlar. Sıcak ve soğuk içecekleri rahatlıkla tüketebileceğiniz çay bardakları ve kahve fincanları, ofisinizin mutfağında bulunması gereken belli başlı ürünler arasındadır.

Lav, Paşabahçe, Güral Porselen birbirinden farklı markaların modellerini bünyesinde barındıran kategorimiz aynı zamanda tekli ya da set halinde sunulan ürünleri de bir arada inceleme imkanı verir.

Çay bardaklarının yanı sıra, çay kültürünün vazgeçilmez aksesuarlarını da inceleyebileceğiniz kategori, tüm ihtiyaçlarınızı bir arada incelemenizi sağlar. Dekorasyonunuza şık ve pratik çözümler getiren ve seçtiğiniz ürünleri görsel olarak daha da güzelleştiren çay bardağı altlığı modelleri, eşsiz sunumlar yapmanızı mümkün kılar. Servis sırasında oluşabilecek aksaklıkların da önüne geçen bardak altlıkları sayesinde, daha hijyenik bir çay keyfi elde edebilirsiniz. İnce hatları ve yumuşak çizgileriyle öne çıkan 12’li çay kaşığı modelleri ile çay servisinizi estetik bir hale getirebilirsiniz.

Türkiye’nin kazandıran ofis ve kırtasiye malzemeleri sitesi Avansas.com kalitesi ve güvencesi ile beğeninize sunulan çay bardakları arasından dilediğinizi tercih ederek; kolay değişim, ücretsiz kargo, bir iş günü içerisinde teslimat ve uygun fiyat avantajları ile beğendiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.