Bic

Toplam 44 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

BIC, 1945 yılında Fransa merkezli olarak kurulmuş bir markadır. 2006 yılından bu yana Türkiye’de aktif olarak varlığını sürdüren marka; yazım, çizim, boyama alanlarına yönelik tasarladığı ürünlerle aktif olarak hizmet vermektedir. İstanbul merkezli olarak hizmet veren marka; gereksinimlerinizi, beklentilerinizi, estetik yönünüzü dikkate alarak çağa uygun tasarımları sizlerle buluşturmayı amaçlar. 

Marka; ürettiği modellerle gündelik yaşama neşe katarak yazma, çizme, boyama uğraşlarınızı rahat şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar. Bu amaç doğrultusunda kalem, boya gibi birçok temel kırtasiye ürününü farklı modellerle sizlerle buluşturur. 

BIC modelleri, 7’den 70’e herkesin kullanım ihtiyacına karşılık verecek standartlara sahiptir. Ürün tasarımlarının her birinde sağlık açısından risk teşkil edecek maddelerinin kullanılmamasına özen gösterir. Çalışma ortamlarında her daim iş birliğine dayanan yöntemi benimseyip daima kaliteli ve uygun modelleri sizlerle buluşturmayı ön planda tutar.

BIC ile Yaratıcı ve Harekete Geçirici Ürünler

BIC; ürettiği modeller doğrultusunda kullanıcılara ilham vermek için kaliteli ürünleri sizlere sunar. Yazma, çizme, boyama uğraşları yaratıcı süreçlerle gelişir. Ürün tasarımlarındaki ince detaylar ile hayal gücünüzü yansıtabilirsiniz. Özellikle gelişim dönemindeki çocuklar için ilham kaynağı olan bu ürünler; ergonomik tutuşları ile el yapısına ve parmaklarına uyum sağlar.

BIC Kalemler

BIC ürünleri arasında kalemler oldukça geniş yer tutmaktadır. Yaratıcı yazıya adım atmak amacıyla temel gereksinim duyduğunuz ürünlerin başında gelen BIC kalem; geçmişten bugüne farklı türlerde sizler için üretilir. Yazmanın ve boyamanın en eğlenceli ve konforlu halini deneyimlemeniz için önde gelen markalardan biridir. Bunlar arasında sadelik ve dayanıklılık konusunda uzmanlaşmış temel ürünleri geniş yelpaze içerisinde bulmanız mümkündür.

BIC Kurşun Kalemler

Geçmişten bugüne klasik kalem tasarımının sembolü olan; özellikle okullarda vazgeçilmez yazma aracı olan BIC kurşun kalemlere 12’li paketler halinde ulaşmanız mümkündür. Kurşun kalem kullandıkça açılan ve küçülen bir ürün olduğu için paket olarak satın almanız uzun süreç için size avantaj sağlar. Renk renk kalemleri bir arada bulabileceğiniz paketlerdeki tasarımların temel özellikleri sayesinde kurşun kalemleri; okulda, ofiste veya evde tercih edebilirsiniz. Ahşap kullanılmadan üretimden doğan doğa dostu ürünleri, kırılmalara karşı ultra dayanıklı HB uç, kırılma durumlarında kıymık oluşumunu engelleyen yapı ile konforlu kullanım sunar.

BIC Tükenmez Kalemler

Gerçek kalıcı kullanıma adım atmak için temel özelliğe sahip BIC tükenmez kalemler, paketler halinde ekonomik olarak sizlere sunulur. 50’lı, 60’lı veya 4’lü paketlerle elde edebileceğiniz tükenmez kalemler; birtakım ortak nitelikleri ile öne çıkar. Bu özellikler:

  • Yüksek hacimli mürekkep haznesi,
  • Çabuk kuruyabilen, uzun kalıcılıkta mürekkep,
  • Kullanım sırasında rahat tutuş ve
  • Kırılmaya karşı dayanıklı, şeffaf gövde olarak sıralanabilir.

BIC Keçeli, Fosforlu ve Dolma Kalemler

Kalem türleri arasında yazıları renklendirmek amacıyla kullanılmak üzere keçeli, fosforlu kalemler de yer alır. Farklı renk seçenekleriyle sizlerle buluşan BIC keçeli kalemler; su bazlı, akıcı, bulaşma yapmayan mürekkeplere ve dayanıklı uçlara sahiptir. Vurgulayıcı yazı kullanımına adım atmanızı sağlayan fosforlu kalemler ise 4’lü set olarak hizmetinizdedir. Polyesterden üretilmiş kesik uçları sayesinde kâğıtlarla uyum için birebir olan bu kalemler, cepte taşınabilir gövdeleri sayesinde işaretlemeyi ve yazı yazmayı her yerde mümkün kılar. Yazı yazarken sizlere konfor renk katabilecek bir diğer tür olan dolma kalemler; iki farklı renk seçeneğiyle hizmetinizdedir. Kullan-at formundaki kalemlerle akıcı, pratik yazı deneyimine adım atabilirsiniz.

BIC Marker Kalemler ve Yazı Tahtası Kalemleri

BIC, değişken alanlarda net, göze çarpan yazılar elde etmenizi sağlayan marker kalemleri ve yazı tahtası kalemlerini de model seçenekleriyle sizlerle buluşturur. BIC marker kalemleri uç ve renk seçenekleriyle oldukça kullanışlı ve çeşitlidir. BIC tahta kalemleri ise 12’li paketler halinde sizlere sunularak, uzun süreli kullanım sağlar. Alkol bazlı, rahatsız etmeyen mürekkeple yazı elde etmenizi sağlayan kalemleri 3 farklı renk seçeneğiyle deneyimlemeniz mümkündür.

BIC Resim Malzemeleri

Yaratıcılığın bir diğer alanı alanı olan resme özel olarak BİC; ürün türlerini ve modellerini oldukça geniş tutmaktadır. Nitelikli bir resmin aracı olan BIC resim malzemeleri geniş yelpazede sizleri karşılamaktadır. Öğrenciler ve eğitmenler için de tercih edilen ürünlerin başında gelir.

BIC Kuru Boya Kalemleri

Yaratıcı resme ilk adımda oldukça işlevsel olan kuru boya kalemleri; 12’li, 24’lü,36’lı paketler halinde marka tarafından sunulur. Paketlerdeki ürünler, ağaç kullanılmadan elde edilmiş olup ultra dayanıklı uca sahiptir. Bu geniş çeşitlilik arasından resim yaparken kullanmak istediğiniz BIC kuru boya sayısına bağlı olarak seçiminizi yapabilirsiniz. 

BIC Keçeli Boya Kalemleri

Boya kalemleri arasında bir diğer temel türü oluşturan BIC keçeli boya kalemleri, marka tarafından geniş paket seçenekleriyle sizlere sunulur. Su bazlı yıkanabilir mürekkep barındıran kalemler, dayanıklı ve canlı renkleri ile tasarımlar yapmanızı sağlar. 2’li, 5’li, 10’lu, 12’li, 18’li, 24’lü seçeneklerden arasından gereksinimlerinize göre tercih yapabilirsiniz. 

BIC Pastel Boya

BİC resim malzemeleri arasında geniş model çeşitliliğiyle kullanabileceğiniz BIC pastel boyalar, özellikle okulda kullanım amacıyla birebirdir. 12’li, 24’lü paketlerde sizlere sunulan boyalar; çocukların resim derslerinde veya evde hobi olarak kullanımına uygun olarak güvenli, yumuşak, dayanıklı malzemelerle üretilir.