Bizi Tanıyın

İnsan Kaynakları

Avansas İnsan Kaynakları Politikamız

Avansas olarak tüm çalışanlarımıza, kurumsal altyapısı olan bir çalışma ortamı sağlamak ile birlikte, net süreçleri ve iş tanımları üzerine kurulu İnsan Kaynakları işleyişi sunuyoruz. İnsan Kaynakları Departmanımız, tüm çalışanlarımıza her zaman açık kapı politikası sunmayı, çalışma süresince ihtiyacı olan her alanda desteklemeyi, birinci öncelik olarak uygulamaktadır.

Avansas Etik Kurallarımız ve Değerlerimiz

Bizler, Avansas çalışma etik değerleri ve kurallarını herkese eşit fırsat ve haklar sağlamak adına takip ederiz. Herhangi bir iş kolumuzda ayrımcılığın hiçbir türüne izin vermemekle birlikte, işe alım sürecimizde din, dil, ırk, cinsiyet, engelli olması adayın hiçbir şekilde işe alım, işten çıkarma, terfi etmesine etken olmamakta, bu tip ayrımcılığa müsaade edilmemektedir.

Biz Birlikte Çalışıyoruz

Avansas ailesi olarak, hedeflerimize ulaştığımızda ve projelerimizde gerçekleştirdiğimiz başarılarımızı kutlamak adına her fırsatı değerlendiriyoruz.

Ayrıca bizler gücümüzü, ekip ruhumuzdan ve takım olarak hareket etme bilincimizden alıyoruz. Her ekip çalışanının, her koşulda birbirine destek olması, şirket kültürümüzün bir parçası olup, motivasyonumuzun da ana kaynağıdır.

Avansas ailesine katılmak için özgeçmişinizi ik@avansas.com adresine e-posta yoluyla gönderebilir ya da Kariyer.net üzerinden size en uygun pozisyona başvurunuzu yapabilirsiniz.

sample