Gönderi ve Paketleme

Büyük şehirlerde özellikle çalışırken gün içerisinde başka semt ve şehirlere hatta ülkelere bir çok kez gönderim yapılması gerekebilir. Bu gönderimleri sağlayacak kırtasiye ürünleri ofis ve ‌iş yerlerinin olmazsa olmazıdır. Gönderi ve paketlemeler için gerekli olan kırtasiye malzemeleri genel olarak ambalaj malzemeleri, beyaz etiketler, koli bantları ve makineleri, koli kalemleri, maskeleme ve çift taraflı bantlardır.

Streç film, balonlu naylon rulo, ‌küçük-orta-büyük boy koliler, ambalaj ipleri, rafyalar, oluklu mukavvalar, sevk ambalajları, içi baloncuklu soğuk zincirler, köpükler, cep telefonları ve ‌laptoplar için hava yastığı köpükler ve kilitli poşetler gibi ambalaj malzemeleri, gönderileri hem şıklaştırıp hem koruyarak zarar görmeden alıcısına gitmesini sağlar. 

Çeşitli boyut, ölçü ve sayılarda bulunan beyaz etiketler, sadece gönderilerde değil, ofislerde de sınıflandırmak istenilen her malzeme için pratik şekilde kullanılabilir.

Temel bir ihtiyaç olan koli bantlarının şeffaf, renkli ve baskılı çeşitleri vardır. Her renk ve ölçüdeki koli bantları ile yapıştırmak istenilen her şey, yapıştırılmak istenilen her yüzeye uygulanabilir. Koli bantları ve makineleri kategorisinde bulunan makineler sayesinde ‌küçük-orta-büyük tüm koliler kolaylıkla bantlanabilir.

Gönderi ve paketlemelerde kullanılan koli kalemleri, rengarenk, pratik ve tüm yüzeylerde kullanılabilir oluşlarıyla kolilerin üzerine yazmak için tercih edilirler.

Maskeleme ve çift taraflı bantlar genellikle ofislerde dekor amaçlı ya da notlar, posterler, afişler asmak için kullanılır. Çeşitli boy ve ölçülerdeki çift taraflı bantlar, ayna montajında da kullanılacak kadar kuvvetli ve dayanıklıdır. İhtiyacınız olan tüm gönderi ve paketleme ürünlerine kolaylıkla erişebilmek için farklı fiyat aralıklarında yer alan çeşitli ürünlerden sizin için en uygunlarını seçerek ‌‌avansas.‌‌com üzerinden alışverişe başlayabilirsiniz.