Toplam 36 sonuç

Telli Dosyalar

İş yerindeki tüm önemli evrakları konularına göre sıralayıp güvenle depolayabileceğiniz telli dosyalar, önemli bir büro kırtasiye ihtiyacıdır. İhtiyacınıza göre 4 delikli ya da 2 delikli olabilen telli dosya çeşitleri değişik renkleriyle her büronun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

10’lu ya da 50’li paketler halinde sunulan telli dosyalar, değişik boyutlarda ve renklerde üretilerek ofislerinize renk katacak özelliklere sahip olmaktadır. Bu dosyalar sayesinde önemli olan her türlü kağıdı tek tek gruplayarak yerleştirebilir ve arşivleyerek ihtiyaç duyduğunuz anda ortaya çıkarmak üzere depolayabilirsiniz.

Sayıları arttıkça karışan, deforme olan ve daha da kötüsü kaybolmaya yüz tutan tüm belgeleri içine sığdırabileceğiniz, şeffaf ön yüzü sayesinde içerisinde hangi evrakların olduğunu görmenize yarayan bütün şeffaf dosyalarınızı ofisinizde güvenle muhafaza edebilirsiniz. Ortasında bulunan kilit özellikli metal aparat sayesinde şeffaf dosyalarınızın karışmasını, kaymasını ve düşmesini önleyen bu telli dosyaya aynı zamanda delgeçle deleceğiniz evraklarınızı da takabilir, böylece her sayfa için şeffaf dosya kullanmaktan kurtulabilirsiniz.

Yüksek kaliteli telli dosya ve klasörlere uygun fiyat avantajlarıyla Avansas.com farkıyla sahip olabilirsiniz. Çünkü iş yerlerinin kırtasiye ihtiyaçları saymakla bitmez. Kalemler, masaüstü ürünler, şeffaf dosyalar, klasörler, zarflar, dosyalar, bantlar ve makaslar derken kocaman bir liste ile karşı karşıya kaldığınızı görerek şaşırabilirsiniz. Ancak telaşa lüzum yok! Çünkü en temel ihtiyaçların dahi internet aracılığı ile giderildiği günümüzde tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir e-ticaret sitesi olan Avansas.com var!

Avansas’ın fırsatlarla dolu dünyasında tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayarak çalışanlarınızın motivasyonunu artırabilirsiniz. Eksiksiz bir online alışveriş deneyimi sunan Avansas.com, büro dosyası ihtiyaçlarınızı en kaliteli biçimde gerçekleştirerek 1 gün sonra dilediğiniz adrese kapıda teslim gerçekleştirmektedir.

Leitz, Esselte ve Noki gibi ünlü kırtasiye markalarının uygun fiyatlı ürünlerine Avansas.com aracılığı ile sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, online alışveriş sitemizi ziyaret ederek ürün kategorilerini incelemek ve dilediğiniz ürünün siparişini vermektir. Siparişlerinizi büyük bir hızla teslim eden Avansas.com ile siz de birbirinden güzel ofis ürünlerine sahip olabilirsiniz.