Ürün Kodu: 64379
Ürün Barkodu: 8697417042369

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Büro Dosyası Tam Kapak Yeşil 25'li Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Tam kapak dosya
  • Arşivlemeye uygun
  • A4 boyutlarında
  • Yüksek sayfa kapasitesi

Ürün Hakkında

Avansas Büro Dosyası Tam Kapak Yeşil 25'li Paket

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Boyut A4
Paket 25'li
Tutaç Telli
Renk Yeşil
Materyal Kağıt
Ofis Kullanımı Uygun

 

İş hayatında birçok belge ile uğraşmak zorunda kalmaktayız ve genellikle bu belgeler işlerimiz için hayati önem taşımaktadır. Bizler için önemli olan bu belgeleri özenli ve düzenli bir şekilde korumamızdır. Avansas tam kapak büro dosyası sayesinde belgelerimiz artık güvende. Kapağının tam kapanabilir ve dosya materyalinin de sağlam olmasından dolayı önemli evraklarımızı muhafaza etmekte oldukça başarılıdır. 

Kapağında dosyanızın hangi evraklarınıza ait olduğunu anlamanızı kolaylaştıracak bir yazı alanı vardır. Bu özellik işinizi oldukça kolaylaştırır ve iş yerinizde size hız kazandırır. Böylelikle açıp içine bakmak zorunda kalmadan zamanınızdan tasarruf etmiş olursunuz. Ayrıca farklı renklere sahip olması da işinizi kolaylaştıran bir diğer özelliğidir. Örneğin kendinize uygun bir kod oluşturursunuz ve yeşil büro dosyası için X belgesi, pembe büro dosyası için Y belgesi var diyerek sınıflandırmış olursunuz. İçinde bulundurduğu tel özelliği sayesinde şeffaf dosyalarınız dosyadan düşemez ve kaybolmazlar. Tellerin yapımında kullanılan materyal sayesinde ürünü kullanmak için ekstra güç gerektirmez kolaylıkla kullanılabilir. Avansas büro dosyası avansas.com’da 25’li paketler halinde satılmaktadır.  

Avansas Büro Dosyası Kullanışlı mıdır?

Avansas büro dosyası hem az yer kaplaması bakımından hem de birçok dosyayı içinde tutabilmesi bakımından kullanışlı bir kırtasiye malzemesidir. Evraklarınızı, önemli belgelerinizi arşivlemeye en uygun üründür. Ayrıca ister şeffaf dosyalarınızla beraber kullanabilir isterseniz A4’lerinizi delgeçle delerek direk kağıt şeklinde kullanabilirsiniz. İki tercihinizde de evraklarınız kırışmaz veya kaybolmaz. Avansas büro dosyası tam A4 boyutundadır bunun sayesinde kağıtlarınız dışarı taşarak kötü ve düzensiz bir görüntü oluşturmayacaktır.

Avansas Büro Dosyası Sağlam mıdır?

Avansas büro dosyasının dışı kalın kâğıttan, içerisindeki tel ise metalden üretilmiştir. Kâğıdın kalınlığı sayesinde kolay kolay yıpranmaz ve yırtılmaz. Tel, metalden üretildiği için deforme olması çok zordur. Yani ekstra bir güç uygulanmadığı sürece kırılmaz ve şekli bozulmaz. İlk günkü halini ilk kullanımından son kullanımına kadar aynı kalitede ve sağlamlıkta korur. Avansas büro dosyası malzemesinin kalitesinden dolayı kullanıcılarını hep memnun bırakmıştır ve çoğunlukla firmalar tarafından talep görmektedir. Ayrıca sağlamlığı tarafından ürün tasarrufu da yapmış olursunuz çünkü genellikle Avansas büro dosyaları uzun ömürlü olmaktadır. Sizin evraklarınız sığmayıp taşacak raddeye gelinceye kadar yeni bir büro dosyası almak zorunda kalmazsınız.

Avansas Büro Dosyasının Fiyatı Uygun mudur?

avansas.com online alışveriş sitesinde Avansas büro dosyaları 25’li paketler halinde satılmaktadır ve ücretlendirme yapılırken her bütçeye uygun olacak şekilde özenle hareket edilmektedir. Hem 25’li paketler halinde satılmasından hem sağlamlığı ve uzun ömürlü olmasından hem de kullanışlı olmasından dolayı oldukça ekonomiktir. Ödediğiniz ücreti uzun bir süre böyle bir ihtiyaç için bir daha ödemeyeceğinizi hayal edin. Bu sizin iş yerinizin kırtasiye malzemesi için oldukça tasarruflu bir alışveriş olacaktır. Hem sağlam, hem ergonomik, hem uygun fiyatlı nadir ürünlerden biri olan Avansas büro dosyasını avansas.com’dan satın alabilirsiniz.

Avansas Büro Dosyasının Sayfa Kapasitesi Fazla mıdır?

Avansas büro dosyası yüksek sayfa kapasitesine sahiptir. Bu özelliği sayesinde sizlerin önemli evraklarını ve belgelerini en güvenli şekilde muhafaza edecektir. Ayrıca yüksek sayfa kapasitesi sayesinde devamlı yeni bir büro dosyası satın almak zorunda kalmayacaksınız. Sayfa kapasitesi fazla olduğu halde kapanabilir kapağı sayesinde şişkinlik yapmamaktadır ve gereksiz yer işgal etmemektedir. Avansas büro dosyasının yüksek sayfa kapasitesi sayesinde artık aynı konulu evraklarınızı ayrı ayrı yerlerde tutmanıza gerek kalmayacaktır. Bir arada tutmak istediğiniz her evraklarınızı aynı yerde muhafaza edebileceksiniz. Eğer hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız siparişiniz 1 iş gün içerisinde teslim edilir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Büro Dosyası Tam Kapak Yeşil 25'li Paket
Birim Fiyat = 7,70 TL
192,48 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.