Toplam 4 sonuç

Barkod Yazıcı ve Etiket Yazıcı

Barkod ve etiket yazıcı kategorisinde, iş yerinizin ihtiyacı olan barkod ve etiket yazma makineleri ile makinelere uyumlu kartuşları bulabilirsiniz.

Barkod ve etiket yazıcıları, iş yerlerinin etiket ve barkodları hızlı bir şekilde basmalarına imkan vererek performans ve verimlilik sağlar. Baskıları otomatik olarak yaparak maliyetleri minimuma indirir ve personel performansını artırır. Otomatik kesme fonksiyonu sayesinde etiketleri birbirinden ayırmak zorunda kalmazsınız. 200’den 500’e kadar farklı sayılarda etiketi ve barkodu bir dakikada basma kolaylığı sayesinde baskı işlerinizi hızla yapabilirsiniz.

Barkod yazıcı makinesi farklı baskı genişliğinde ve uzunluğunda çeşitli ölçülerde barkodları basabilir. Kaliteli barkod yazıcı mürekkebi ve yüksek baskı çözünürlüğü ile renk ve baskı kalitesi yüksek barkodlar elde edersiniz. Termal baskı özelliğine sahip barkod yazıcılarda ise toner veya mürekkebe ihtiyaç duymadan baskı yapabilirsiniz. Kalıcı yapışkanları sayesinde barkodları uzun süre kullanabilirsiniz.

Etiket yazıcı makinesi ile ürünler için etiket baskısı yapabilirsiniz. Ürün etiketlerinin yanı sıra klasör, zarf, mektup ve paketler için etiket basabilirsiniz. Yaka kartı basma özelliği olan makinelerde ise kişiye özel yaka kartlarını kolaylıkla basabilirsiniz. Akıllı kartuş sistemine sahip makinelerde, kalan etiket sayısını ve yüklenen kaseti görebilirsiniz.

Barkod ve etiket yazıcılar günümüzde farklı sektörlerden birçok iş yerinin tercihi olmaktadır. Küçük boyutları dolayısıyla ofislerde fazla yer kaplamayan bu makineler, ergonomik tasarımları sayesinde kullanışlıdır. Dijital makineler USB ya da Wi-fi bağlantısıyla bilgisayara ya da akıllı telefonlara bağlanabilir. İş yeri içinde ve dışarıda istediğiniz gibi taşıyabilir, arşiv, depo gibi farklı mekanlarda kullanabilirsiniz.

Ofis ve kırtasiye malzemeleri siteniz Avansas.com’da Leitz, Argox ve Brother olmak üzere farklı barkod ve etiket yazıcı markaları sizi bekliyor. Yazıcıların sarf malzemelerini Barkod Kartuşları kategorisinde bulabilirsiniz. Ofisleriniz için ihtiyacınız olan barkod ve etiket yazıcı makinesi ve makinenize uygun kartuşu arayabilirsiniz. Etiket yazıcı fiyatları arasından bütçenize uygun ürünleri seçebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünü almak için sepete ekleyebilir, hızla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.