Klozet Kapak Örtüsü ve Dispenseri

Toplam 9 sonuç

Klozet Kapak Örtüsü ve Dispenseri

Ofislerimiz için önemli ihtiyaç kalemlerinden biri de temizlik ve hijyenle ilişkili olanlardır. Özellikle birden fazla kişinin çalıştığı mekanlarda tuvalet kullanımı ve hijyeni oldukça önemlidir. Klozet kapak örtüsü ve dispenseri tuvaletlerin hijyeni konusundaki işlevleri ile ofisleriniz için vazgeçilmez ürünlerdir. Klozet kapak örtüsü, klozetinizle temasınızı içeren noktalarda bakteri üretimini önler, sağlıklı koşullarda ihtiyacınızı görmenizi sağlar.

Klozet kapak örtüsü ve dispenseri birbirlerini tamamlayan ürünler olup pratik kullanımlarıyla işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Klozet kapak örtüsü kağıdının ince dokusu ve klozetinizle uyumlu biçimiyle kolay ve hızlı bir şekilde klozete sermenizi kolaylaştırır. Bunun yanında kapak klozet kapak örtüsü makinası ile de klozet kapak örtüsü kullanabilirsiniz. Her kullanımda bir adet klozet kapağı örtüsü kullanımı önerilmektedir.

Ofisinizin temel ihtiyaç maddeleri arasında yer alan klozet kapak örtüsü ve dispanseri farklı biçim ve malzemelerle üretilmiştir. Klozet kapak örtüsü aparatı krom ve paslanmaz çelikten üretilebildiği gibi dayanıklı plastikten de üretilmektedir. Üretildikleri materyalle uyumlu renklere sahip bu klozat kapak örtüsü kutusu çeşitleri mat ya da parlak metalik renklerde ve beyaz olarak sunulmaktadır. Kategorimizde yer alan klozet kapak örtüsü çeşitleri ve dispenserleri için Only, Palex, Rulo Pak, Tennis, Ant, Softlines markalarının kaliteli ürünlerine göz atabilir, bütçenize ve zevkinize uygun bulduğunuz modelleri sayfalarında inceleyebilirsiniz.

Kazandıran ofis marketiniz Avansas.com, ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz her türlü malzemeyi, düşük fiyat maliyeti, kolaylıkla alışveriş yapmanızı sağlayan online alışveriş ayrıcalığı ile edinmenizi sağlar. Bunun yanında uygun fiyat ve ödeme şartları, kolay iade koşulları, ücretsiz kargo ve sipariş verdiğiniz andan 1 gün sonrasında ürününüzü teslim alabilme avantajlarından faydalanabilirsiniz. İncelediğiniz ve tercih ettiğiniz Klozet kapak örtüsü ve dispenseri seçeneklerinden hemen sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizi yapabilirsiniz.