Toplam 26 sonuç
Stokta Yok

Hazır Kahveler

İşyerinizde sadece sıcak su kullanarak saniyeler içerisinde kahve yapabilirsiniz. Günün her saatinde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz kahve çeşitlerini hazır kahveler kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Yoğun ya da yumuşak bir aromaya sahip olan kahveler çalışmalarınıza kısa molalar verdiğinizde rahatlamanızı sağlar. İşe konsantre olmanızı kolaylaştırır. Günlük iş stresine kapılmanızı engeller.

Mesaiye başlamadan önce, mesai sırasında veya mesai sonrasında tüm başlangıç ve kapanışları kahve keyfi ile taçlandırıyorsanız baş ucunuzdan eksik etmeyeceğiniz hazır kahve çeşitleri Avansas.com avantajları eşliğinde adresinize ulaşıyor. Klasik kahvelerden, süt tozu karışımı ile hazırlanmış kahvelere kadar favoriniz olan tüm kahve çeşitlerini uygun fiyatlar eşliğinde sitemizden temin edebilirsiniz.

Her damak tadına hitap edebilecek lezzette ürünler hazırlayan hazır kahve markaları kategorimiz içerisinde zengin bir çeşitlilik yelpazesi eşliğinde yer alıyor. Nescafe, Cafe Crown, Jacobs ve Cafe Milano gibi ünlü markaların hemen hemen tüm çeşitlerini Avansas.com ayrıcalıkları ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Onlarca farklı öze göre hazırlanan kahve çeşitleri arasından seçim yapmak bazen çok güç olabiliyor. Fındıklı kahve, Latte, Gold Kahve, Sütlü Köpüklü, Çikolatalı ve daha nicesi. Tek kullanımlık olarak satın alabileceğiniz bu ürünlerin aynı zamanda yüksek gramajlı büyük paketleri de bulunuyor. Genellikle 100 gr, 200 gr, 500 gr ve 1.000 gram paketler halinde satılan kahvelerde kimi zaman özel kupa kampanyası ya da kahve makinesi kampanyası olabiliyor. Kahve alırken bu keyfi her an yaşamak için kahve makinesi almak da doğru bir karar olacaktır.

Hazır Kahve ile Filtre Kahve Arasında Ne Fark Var?


Hazır kahveler işlenmiş ürünlerdir. Bu nedenle uzmanlar tarafından “kahve” olarak değil, “kahveli içecek” olarak değerlendirilir. Filtre kahve ise işlenmemiş kahve çekirdeklerinden elde edilir. Filtre kahvenin çok daha yoğun bir aromaya sahip olmasının nedeni işlemden geçirilmemiş olmasıdır.

Hazır Kahve Kilo Aldırır mı?


Gün içerisinde doğru miktarda tüketilmesi durumunda hazır kahvelerin kilo aldırıcı bir özelliği bulunmaz. Aksine kahvenin içerdiği kafein metabolizmanın hızlandırıcı bir özelliğe sahip olduğundan az oranda tüketilmesi durumunda zayıflamaya yardımcı olur. Ancak seçtiğiniz hazır kahvenin tatlandırıcı ya da aroma şurubu içermesi durumunda, fazla tüketim ile birlikte kilo alımına neden olabilir. Kısacası kilo alımına kahve değil, kahve ile birlikte tüketilen ek gıdalar neden olmaktadır.