Leitz

Toplam 89 sonuç

1871 yılında Louis Leitz tarafından kurulan ofis malzemeleri markasıdır. 2016 yılında Leitz ACCO Brands olan bu marka, Amerika merkezlidir. Dünya çapında yenilikçi ve kurumsal çözümler üreterek sektörde önde gelmeyi başarmıştır. Daha çok grafik alanında faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. Geniş ürün yelpazesi ile ofis malzemeleri konusunda farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap etmektedir. İster ofiste ister evde çalışın, Leitz’de kendinize uygun malzemeleri bulabilirsiniz.

Leitz ile İşler Artık Çok Daha Pratik

Mesai saatleriniz içinde size pek çok konuda yardımcı olan Leitz, sahip olduğu ürünler ile her zaman yanınızda! Özellikle dosyalama yaparken kağıtlarınızın daha düzenli ve güvende durması için kaliteli dosyaları tercih etmeniz çok önemli. Leitz de bunun için dayanıklı materyallerle ürettiği dosyalarını sizlere sunuyor. Örneğin; Leitz poşet dosya sağlam polipropilen malzemeden üretilmiştir. 11 delikli olan bu poşet dosyalar, A4 büyüklüğündeki kağıtlar için kullanılır. Poşet dosyaları bir arada tutmak için ise Leitz telli dosyalar kullanışlıdır. Ortasında bulunan metal kilit sayesinde tüm şeffaf dosyaların sabit durmasını sağlar.

Çoklu belge ve dosyalarınızı muhafaza etmek için ise Leitz askılı dosyalar idealdir. Sağ ve sol taraflarında bulunan askılar sayesinde pratik kullanım olanağı sunar. Akıllı bir dosya olan bu askılı dosyalar, doğa dostu olarak kartondan üretilmiştir. Bu sayede deri dönüştürülebilir ve yenilenebilirdir. Taşıma kolaylığı da sağlayarak ofis dokümanlarını kolayca arşivlemeyi sağlar. Kalın yapısı sayesinde içindeki belgeleri güvenli bir şekilde saklar.

Leitz Zımba ve Delgeçleri ile Pratik Kullanımı Keşfedin

Dosyaları birleştirmek için sıkça kullanılan malzemelerden olan zımba ve delgeç, Leitz’in geniş ürün yelpazesi için oldukça fazla çeşitte bulunuyor. Farklı kullanımlara hitap eden tasarımları ile her biri oldukça pratik. Örneğin; kağıtları zımbalamak için masaüstü zımbalar idealdir. Farklı malzemeleri kolayca zımbalamak için ise pens tipi zımbalar daha işlevseldir. Tek seferde 120 sayfaya kadar zımba yapmak için ise ekstra güçlü leitz zımba çeşitleri vardır. Elektrikli zımbalar ise tek elle kullanım kolaylığı sunar ve 10 sayfaya kadar zımba yapabilir.

Leitz Delgeçler kullanım alanları ve özelliklerine göre farklı çeşitlere sahiptir. Daha ergonomik tasarımlı masaüstü delgeçler, 40 sayfaya kadar delim yapma özelliğine sahiptir. Ele tam oturan yapısı ile konforlu kullanım olanağı sunar. Ekstra güçlü delgeçler ise 25, 30, 65, 250 gibi daha fazla sayıda sayfayı tek seferde delme kapasitesindedir. Ultra keskin pimleri sayesinde işinizi kısa süre içinde halledebilir ve delgeç kolundaki frenleme sistemi sayesinde güvenli kullanım yapabilirsiniz.

Büyük Projelerde de Leitz Yanınızda!

Proje çalışmaları yaparken elinizdeki dokümanları ve belgeleri düzenli bir şekilde muhafaza etmek için Leitz sunum dosyaları size kolaylık sağlar. A3 ve A4 ebatındaki belgeler için farklı çeşitler mevcuttur. Kalın dış kapağı sayesinde dosyalarınızı korur. Ortalama 40 – 60 sayfa kapasiteli bu dosyalar sayesinde birden fazla belgeyi bir araya getirebilirsiniz. Daha büyük projelerinizde ise Leitz plastik klasörler sizin için kullanışlıdır. Masaüstü dağınıklığı önlemek için de bu geniş kapasiteli klasörler tam size göre. Halkalı güvenlik mekanizması sayesinde hem telli hem de şeffaf dosyalar için kullanabilirsiniz. Sert kapağı, çiziklere ve suya karşı dayanıklıdır. Yazı yazılabilir sırt etiketine de dosya bilgilerini yazarak aradığınız belgeyi kolayca bulabilirsiniz.

Leitz’in bu birbirinden kaliteli ürünleri Avansas güvencesi ile bir araya geliyor. Ofiste gereksinim duyabileceğiniz dosyalar ve küçük gereçleri Leitz kalitesi ile elde edebilirsiniz. Bu ürünlere de Avansas’tan ulaşmanız mümkündür. Sipariş verdikten sonra kısa süre içinde ve güvenle teslim alabileceğiniz bu malzemelere, Avansas ayrıcalığı ile ücretsiz kargo ve iade gibi avantajlar ile sahip olabilirsiniz.