Projeksiyon ve Aksesuarları

Projeksiyon Aksesuarları

Kalabalık bir topluluğun rahatlıkla takip edebileceği bir sunum ortamı oluşturulmasına yardımcı olan projeksiyon ve aksesuarları; özellikle okul, dershane, toplantı ve konferanslarda sıklıkla tercih edilir.

Projeksiyon Aksesuarları

Sunum esnasında kolaylık sağlaması açısından kullanılan yardımcı ürünler kategorisinde lazer pointer modelleri, projeksiyon kumandaları ve askı aparatları yer alır. Hafif olmaları açısından rahat kullanım sunan ergonomik projeksiyon kumandaları ve 30 metre uzaklıktan slayt kontrolü sağlayan lazer pointer çeşitleri ile sunumlarınızı daha verimli hâle getirebilirsiniz. Projeksiyon cihazınızın tavan ya da duvara sorunsuz bir şekilde monte edilebilmesini sağlayan askı aparatı gibi ürün ve Projeksiyon aksesuarları Avansas.com’un kolay ödeme seçenekleriyle Logitech, Canon ve Everest markaları arasından sipariş edebilirsiniz.

Projeksiyon Cihazı

Bilgisayar ekranından alınan sinyallerin elektronik ve optik donanımlar aracılığıyla duvar ya da perde gibi düz bir yüzeye yansıtılmasını sağlayan projeksiyon cihazları, genel olarak LCD ve DLP şeklinde iki türe ayrılır. LCD projeksiyon teknolojisi, daha net ve kaliteli görüntüler elde etmek amacıyla tercih edilirken; DLP teknolojisi, yüksek parlaklık özelliği sayesinde daha çok toplantı ve sunumlarda kullanılır. Projeksiyon makinesi satın alırken lamba ömrü, kontrast değeri, kullanılan teknoloji (LCD/DLP) ve çözünürlük özelliklerine dikkat ederek seçim yapmanız tavsiye edilir. Arzu ettiğiniz projeksiyon cihazı çeşitlerine; Viewsonic, Acer ve Epson markaları ile Avansas.com üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon makinesinin bilgisayar ya da televizyon gibi cihazlardan aldığı sinyalleri filtreleyerek yansıtabileceği düz bir zemine ihtiyacı vardır. Projeksiyon perdeleri; ihtiyaca uygun ebatlardaki çeşitleri ve storlu, ayaklı ya da motorlu modelleri ile sunum sistemleri açısından önem teşkil eder. Perde seçiminde mat, gri rengine yakın ve kalın yapılı ürünleri tercih etmenizde fayda vardır.

Projeksiyon cihaz ve aksesuarlarını, online alışveriş sitesi Avansas.com’un uygun fiyat ve kampanya seçenekleriyle kolayca satın alabilirsiniz.