Böcek İlaçları

Toplam 19 sonuç
Stokta Yok

Böcek İlaçları

Yaşam alanlarımızın bakteri ve mikrop oluşumunu tetikleyen böceklerden mümkün olduğunca uzak olması gerekmektedir. Genellikle kapalı alanlarda karşımıza çıkan ve aslında çoğu zaman zararsız olarak görülen haşerelerin bile ciddi sağlık sorunlarına yol açması, sağlık açısından gerekli ilaçlamaların ve önlemlerin alınmasını zorunlu kılmaktadır. Bu nedenle ev ve iş yerleri gibi birçok kişi tarafından kullanılan yerler için haşere, kemirgen ve böcekleri yok etmek amacıyla düzenli aralıklarla ilaçlamalar yapılmalıdır.

Kara sinek, sivri sinek ve karınca gibi esasında günlük yaşantımızda çokça karşılaştığımız ama zararlı olmadığı bilinen canlıların yanı sıra akrep, hamam böceği, fare, pire, bit, güve ve örümcek gibi son derece tehlikeli canlılar da gündelik yaşam alanlarımızda karşımıza çıkabilirler. İşte tüm bu tehlikelerden korunmak amacıyla ev ve iş yerlerimizde sinek ilacı ve böcek ilacı gibi uygulamanın son derece kolay olduğu haşere ilaçlarından bulundurmalıyız.

İnsektisit ya da diğer adı ile böcek ilacı, böceklere ve zararlı haşerelerine karşı kullanılan bir çeşit öldürücü kimyasaldır. Sağlık sorunlarına davetiye çıkaran böceklerden kurtulmanın en kolay yolu olan böcek ilaçları, sprey, jel, köpük ve yem halinde olabilirler. Sprey, jel ve köpük halinde olan ilaçların böceğin üzerine direkt olarak sıkılması, yem halinde olanların ise haşerenin bulunduğu noktaya koyarak yemesini beklemeniz gerekmektedir. Her iki durumda da rahatsız edici böcek ve haşerelerden kurtularak yaşam alanlarınızı temizlemiş olmanın güvenini hissedebilirsiniz.

Haşere ilacı kullanarak zararlı canlıların hem size hem de besin kaynaklarınıza zarar vermesini önleyebilirsiniz. Gene de bu durumda mücadele edilen canlının türü ile ona uygulanacak öldürücü ilacın türü farklılık göstermektedir. Bu nedenle öncelikle ortamınızda bulunan böcek türünü iyi tanımanız gerekmektedir. Böcek türünü belirledikten sonra da ona uygun en etkili haşeri ilaçları ile duruma el koyabilirsiniz.

Özellikle ev ve iş yerlerinde kolay kullanım avantajı sağlayan sprey ve yem böcek ilaçlarına Avansas.com sayesinde sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini baz alan satış stratejileri ile piyasada yer alan uygun fiyatlı ürünlere ulaşabileceğiniz Avansas.com, ofisinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden karşılayabileceğiniz özel ürünlerle size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.