Ürün Kodu: 79089

Marka : Vileda

Product State: A0

Vileda Supermocio Temizlik Seti

Product State: A0
  • Supermocio temizlik seti
  • Kuvvete karşı dayanıklı plastik malzeme
  • Kolay ve pratik kullanım
  • %40 daha az kuvvet, %25 daha hızlı kuruyan zeminler
  • Tüm zeminlere uygun

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Ev ve ofislerde kimi zaman çeşitli nedenlerle zeminler kirlenebilir. Sıvı dökülmeleri, çamur, evcil hayvan tüyleri ya da toz gibi faktörler nedeniyle hızlı ve etkili bir temizliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Vileda Supermocio temizlik seti ile zeminde oluşan kirleri anında ve kolay bir şekilde temizleyip zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Kolay kullanımı ve ergonomik yapısı ile Vileda Supermocio temizlik seti, içerisinde Vileda kovası ve Vileda paspası bulundurmaktadır. Biyonik teknoloji sayesinde sıkmak için uyguladığınız kuvvet Vileda Supermocio temizlik seti ile tam olarak %40 oranda azalıyor. Ayrıca, ürün az su çektiği için de zeminleriniz %25 daha hızlı kuruyabilir. Sağlam ve dayanıklılık konusunda son kalite olan Vileda ürünleri hızlı ve etkili bir temizlik yapabilmeniz için her zaman yanınızda!

Set içerisine dahil olan kovanın keskin köşeleri bulunmamaktadır ve saklaması oldukça kolaydır. Bu sayede taşıma işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Paspasa ait yumuşak sap ise oldukça güvenlidir ve kuvvete karşı dayanıklı plastikten üretilmiştir. Sıkma süzgeci de esnek malzemelerden yapılmış olup uygulanan kuvvete karşı çok dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Muftak, banyo, ofis, kapı önü ya da koridordaki zeminlerinizde bulunan lekeler ve kirler için oldukça ideal bir üründür. Kolayca kurur ve kovanın alabileceği su kapasitesi sayesinde işlerinizi zaman kaybetmeden halledebilirsiniz. Yüzeyde kesinlikle ip ya da toz bırakmadan Vileda Supermocio ile anında temizlik yapabilirsiniz.

Ürün:Vileda Supermocio Temizlik Seti
Malzeme:Kuvvete karşı dayanıklı plastik malzeme
Hangi zeminlerde kullanılır?Tüm zeminlerde kullanabilirsiniz
Set içerisinde bulunan ürünler:Vileda kovası ve Vileda paspası
Kalite: Son kalite malzemelerden üretilmiş olup oldukça sağlam ve dayanıklıdır.

Vileda Supermocio Temizlik Setinin Avantajları Nelerdir?

Paspaslı ve kovalı temizlik ürünlerinden oluşan setler çoğu zaman en ufak güç kullanımına karşı kırılabilir, bozulabilir ya da deforme olabilir. Vileda Supermocio temizlik seti ise bu konuda kullanıcıları oldukça rahatlatıyor. Sağlam ve kaliteli yapısı kullanılan plastiğin kalitesinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, kuvvete ve sıkma işlemine karşı dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım için oldukça ideal bir üründür.

Ayrıca, bu gibi temizlik ürünlerinin sıkma hazneleri ya da hareketli mekanizmaları genellikle sıkışabilir, bozulabilir ve hatta kırılabilir. Dayanıklılık ve uzun ömürlülük konusunda üstün performanslı ürünlere sahip olan Vileda, Supermocio seti ile de bu performansını korumaya devam ediyor.

Eğer siz de uzun ömürlü, dayanıklı ve sağlam bir temizlik seti arayışında iseniz şimdi avansas.com üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Vileda Supermocio temizlik seti yedek parça bulunamaması konusunda da yine kullanıcılarının içine su serpiyor. Eğer hasar gören ya da eskiyen parçaların yedeklerini bulamamaktan sıkıldıysanız bu konuda her zaman kullanıcıları memnun eden Vileda Supermocio temizlik setini tercih edebilirsiniz.

Vileda Supermocio Temizlik Setini Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Her temizlik ürününde olduğu gibi Vileda temizlik seti ürünleri de yanlış kullanımlar sonucunda hızla hasar görebilir ve bozulabilir. Bu nedenle, ürünleri kullanırken oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir.

Aşırı güç kullanımı ya da dikkatsiz taşımalar sonucunda ürününüz hasar görebilir. Her ne kadar sağlam ve dayanıklı malzemelerden oluşuyor olsa da bazı durumlarda kalıcı hasarlarla karşılaşabilirsiniz. Sıkma haznesine yüksek oranda baskı uygulamanız bu haznenin esnek parçalarının kırılmasına ya da hasar görmesine neden olabilir.

Döner mekanizmaların dikkatsizce kullanımı ise bu parçaların tamamen ya da kısmen bozulmasına yol açabilir. Bu nedenle, siz de uzun ömürlü bir kullanım istiyorsanız sahip olduğunuz ürünü kullanırken bazı durumlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Zorlu kirlerle anında baş edebilen Vileda Supermocio temizlik seti tüm temizlik işlemlerinizi pratik bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Siz de ev ve ofislerinizde kullanmak üzere bu ürüne sahip olmak istiyorsanız Avansas’ın uygun fiyatlı alışveriş seçeneklerine hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Vileda Supermocio Temizlik Seti
75,94 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.