Toplam 35 sonuç

Yapışkanlı Not Kağıdı

Gün boyu iş yerinizde ya da çalışma ortamınızda bazen o kadar yoğun olursunuz ki unutmamanız gereken şeyleri bir yere not alma ihtiyacı duyarsınız. Sadece not almak da yetmez; notunuzu fark edip hatırlamanız için aynı zamanda notunuzu yazdığınız kağıdın her an görebileceğiniz bir konumda yer alması gerekmektedir. Bunu da en iyi kategorimizde bulup satın alabileceğiniz yapışkanlı not kağıtları ile sağlayabilirsiniz.

Genellikle post-it adıyla da bilinen küçük yapışkan not kağıtları ofislerin olmazsa olmaz araçlarından biridir. Toplantı zamanlarını, aranacak telefon numaralarını, görüşme yapılacak kişiyi, günü ve saati ve daha birçok hatırlatma bilgisini post-it'ler üzerine not alabilir veya sadece karalama kağıdı olarak da kullanabilirsiniz. Sonrasında görünebilecek bir yere kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.

Kategorimizde bulunan kendinden yapışkanlı not kağıtları, birçok renkte ve şekilde imal edilebilirler. Genellikle kolaylıkla fark edilmeleri için renkli olarak üretilirler. Post-it’leri bilgisayar ekranınıza, masanızın üstüne, dosyanıza, dolabınıza ve daha birçok gerecin üzerine yapıştırabilirsiniz. Küçük olmaları sebebiyle fazla yer kaplamaz ve dağınık bir görüntü oluşturmazlar. Yapışkanlı not kağıtlarını onlarla işiniz bittiğinde yapıştırdığınız yerden kolaylıkla çekip alabilirsiniz. Post-it’ler yapıştırdığınız eşyanın üzerinde herhangi bir iz bırakmazlar, hijyen açısından bir sorun teşkil etmezler. Kullanımları kolaydır ve çöp kutusunda fazla yer kaplamazlar.

Ofis malzemelerinin adresi Avansas’ta birçok markanın post-it seçeneklerini bulabilirsiniz. Hopax, 3M Post-it ve Avansas'ın kalp, kare, yıldız ve konuşma balonu gibi birçok şekil ve zevke hitap eden, 75 yapraktan 250 yaprağa kadar birçok renkte ve seçenekteki post-it'lerinden dilediğinizi seçebilir ve bu ürünlere Avansas'ın uygun ödeme koşulları, ücretsiz kargo, 1 iş günü içinde teslim ve kolay iade avantajlarıyla anında sahip olabilirsiniz. Çalışma odanıza renk katıp önemli ayrıntıları en estetik şekilde size hatırlatacak olan yapışkanlı not kağıtlarını Avansas.com ayrıcalığıyla hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.