Hırdavat

İş yeri, ofis ve evlerde her zaman gerekli olabilecek değişik hırdavat malzemeleri, Avansas.com avantajlarıyla tamir işlerinizde kolaylık sağlıyor. Ofislerde gün içinde ortaya çıkabilecek küçük tadilatlar, tamir gerektiren musluk veya elektrik prizlerindeki sıkıntılar, her an elinizin altında bulunan hırdavat aletleriyle giderilebiliyor.

İş yeri ya da ofiste, herhangi bir yerin ölçüsünü almak için metre ve ölçüm aletleri, otomatik mezura ve şerit metre çeşitleri arasından 5 metre, 10 metre veya 1,5 metre uzunluğundaki Saip, Al marka ürünleri seçebilirsiniz.

Büro duvarında bulunması gereken levhalar veya çerçeveleri, elektrikli aletler arasında bulunan matkap ve matkap ucu çeşitleri kullanarak usta çağırmadan kendiniz de asabilirsiniz. Montaj gerektiren eşyalar için akülü vidalama gibi elektrikli aletler; kesim, zımpara, parlatma işleri için ise Bosch Türkiye garantisiyle sunulan taşlama makinesi modelini inceleyebilirsiniz. 

Satış mağazalarında, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, eğitim kurumlarında, sağlık kuruluşlarında, mimarlık, avukatlık ofislerinde çıkabilecek küçük arızaları, montaj veya tamirat işlerini kısa sürede pratik olarak halledebilmek için takım çantası çeşitlerini düşünebilirsiniz. Takım çantası içinde bulunduracağınız kontrol kalemi, tornavida, İngiliz anahtarı ya da çivi, vida gibi malzemeler ile basit montaj, tamir veya tadilat işlerinizi yapabilirsiniz. Hem profesyonel tamirciler için hem de amatörler için farklı seçenek ve zenginlikte sunulan Mano, Elta marka ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Organizer malzeme kutusu, tornavida seti, hortum sulama sistemleri, asma kilit ve kapı kilidi, çuvallar kapsamında Bosch, Wert, İzeltaş, Asrın gibi değişik markaların ürünlerini kıyaslayarak hemen satın alabilirsiniz.