Gıda Ambalaj Malzemeleri

Toplam 22 sonuç

Gıda Ambalaj Malzemeleri

Gıda ambalaj malzemeleri tüketim fazlası gıdalarınızın hem sağlıklı hem de taze kalabilmesi için çok önemli bir yere sahiptir. Yiyeceklerinizi dış etkilere karşı korunaklı hale getiren, ihtiyacınıza göre, farklı niteliklerde ve farklı ebatlarda üretilen bu malzemeler marka çeşitliliği ile de sizlere sunulmaktadır. Gıda ambalaj malzemeleri ve geri dönüşümü sayesinde yemeklerinizi uzun ömürlü kılarak hem tasarruf etme hem de çevreyi koruma olanağı bulursunuz.

Ofis ve ofis mutfaklarının temel ihtiyaçları arasında yer alan gıda ambalaj maddelerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Farklı boyutlarda üretilen, taze sebzelerinizden pişmiş yiyeceklerinize her tür gıda ürününü kolayca muhafaza etmenizi sağlayan buzdolabı poşetleri; küçük, orta ve büyük boy olarak sizlere sunuluyor. Kilitli buzdolabı poşetleri saklamak istediğiniz yiyeceğin hava almasını engelleyebilirsiniz.

Streç film de gıdalarınızı dış etkilere karşı koruyan ve hijyenik olarak muhafaza eden ürünlerin başında gelir. Farklı ölçüleri ile çeşitli ihtiyaçlarınıza göre satın alacağınız ürün, yiyeceklerinizin hava almasına müsaade ederek tazeliklerinin de korunmasını sağlar. Özel kutularında ya da kutusuz olarak edinebileceğiniz streç filmler ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı kalınlıklarda üretilerek her türlü paketleme işlemlerinde kullanabileceğiniz bir ürüne dönüşmektedir.

Çok yönlü ambalaj malzemelerinden bir diğeri de alüminyum folyo çeşitleridir. Alüminyum folyo ihtiyaç duyduğunuz kısmını kolayca koparabilmenize olanak tanıyan dokusuyla kullanım kolaylığı sağlar. Kategorimizde yer alan Parex, Fresh, Burpak, Sofora gibi markaların kaliteli üretimleri olan pek çok gıda ambalaj malzemesini kategorimizde inceleyebilir ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin fiyat ve ebatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kazandıran ofis ve kırtasiye marketiniz Avansas.com, gıdalarınızın tazeliğini koruyacak gıda ambalaj malzemelerini uygun fiyat ve ödeme koşulları yanında, online ve kolayca alışveriş yapmanıza imkan tanır. Yapacağınız alışverişlerde kolay iade, ücretsiz kargo ve sadece 1 iş günü içerisinde teslimat avantajlarından da faydalanabilirsiniz.