Plotter Kağıtları

Toplam 4 sonuç

Plotter Kağıtları

Rulo plotter kağıtları ofiste, bilgisayar destekli büyük ebatlı baskı işlemlerinizde ihtiyacınızı karşılar. Plotter makinelerine yönelik özel üretilen kağıtlar yüksek derecedeki mat yüzeyi ile büyük ölçekli baskılarınızda en kaliteli ve istenen sonucu almanızı sağlar. Oldukça avantajlı fiyatlarla sunulan plotter kağıdı çeşitleri Avansas kategori sayfamızda beğeninize sunuluyor.

Plotter kağıtları özellikle mimarlar ve mühendisler gibi büyüt boyutlu kağıtlar üzerinde çalışan kişiler tarafından tercih edilir. Plotter makinesi ile birlikte kullanılarak, bilgisayardan aktarılan çizimin baskısının alınabilmesini sağlar. Bu baskının profesyonel kalitede elde edilebilmesi plotter kağıdının kalitesi, dayanıklılığı ve kalınlığı ile yakından ilgilidir. Kategorimizde sunulan VIP markasına ait plotter kağıtları; 1. hamur kalitede, 80 gr ağırlığında ve kullanım amacınıza uygun olarak farklı ebatta sunulmaktadır.

50 mt ve 100 mt uzunluğunda olmak üzere iki çeşidi bulunan ürünün genişlik ölçüleri farklılık gösterir. Plotter kağıdı ebatları genellikle 310mm X 50/100 MT, 450mm X 50/100 MT, 620mm X 50/100 MT, 750mm X 50/100 MT, 914mm X 50/100 MT ve 107mm X 50/100 MT olup piyasada bu şekilde satışa sunulur.

Büyük kağıt veya a0 olarak da bilinen plotter kağıtları depolanmaları, taşınmaları ve mürekkep kullanımları açısından genel olarak maliyetlidir. Kategorimizde sunulan ürünler ekonomik mürekkep kullanımları ile öne çıkar. Bu sayede ofis maliyetlerinizin düşürülmesine katkıda bulunur. Ayrıca plotter kağıt ihtiyaca uygun şekilde kesilerek, arzu edilen boyutta kullanıma da imkan tanır. Böylelikle kağıt kaybının da az olmasını sağlayarak hem bütçeniz hem de çevre üzerinde olumlu etki yaratır.

Piyasada kolay şekilde temin edilemeyen plotter kağıtları, tüm ofis ihtiyaçlarınızı ayağınıza getiren Avansas’ta avantajlı fiyatlarla ihtiyacınıza sunulmaktadır. Siz de Avansas’ı tercih ederek 1 iş günü içerisinde teslimat, ücretsiz kargo, kolay iade avantajlarından yararlanabilir, ihtiyacınız olan ürüne uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hemen sahip olabilirsiniz.