Ampuller

Toplam 20 sonuç

Aydınlatma

16. yüzyılda sadece bir araştırma konusu olan, ancak 19. yüzyılın ikinci yarısında laboratuarlardan çıkarak sanayide ve günlük yaşantımızda kullanmaya başladığımız elektrik, birçok teknolojik gelişmenin çıkış noktasını oluşturarak günümüzün vazgeçilmez bir unsuru konumuna yükselmiştir. Elektriğin icadı ile başlayan teknolojik serüven, 1879 yılında Thomas Edison tarafından icat edilen ilk ampuller ile beraber bambaşka bir noktaya taşınmıştır.

Tarih boyunca ateşin aydınlatıcı gücünün bir sihir, hatta bir güç olduğuna inanan ilk insanlar, acaba günümüz aydınlatma teknolojilerini görebilselerdi ne düşünürlerdi? Çünkü insanlığın tarih öncesi çağlarda ateş ile başlayan aydınlanma ihtiyacı, zamanla yerini mum ve gaz lambalarına, daha sonra ampullere ve günümüzde LED aydınlatma araçlarına bırakarak gelişimini sürdürmeyi başararak bir mihenk taşı konumuna gelmiştir.

Led aydınlatma ürünleri ilk zamanlarda her ne kadar dekoratif amaçlarla kullanılmaya başlanmışsa da günümüzde verimliliği ve mali açıdan uygunluğu bakımından özellikle ofislerde sık sık kullanılmaktadır. Masa lambaları da en az led aydınlatma araçları gibi enerji tüketimi düşük, kullanımı kolay, uzun ömürlü ve ışık üretimi yüksek olan aydınlatma araçları arasında yer almaktadır.

Doğru seçilmiş ofis aydınlatma ürünleri ile çalışan kişilerin motivasyonunu gün içerisinde daha kolay biçimde canlı tutabilirsiniz. Çünkü aydınlık bir çalışma ortamı insanların dikkatlerini daha kolay biçimde toparlamalarına ve uyuşmadan çalışmaya devam etmelerine neden olmaktadır. Bu nedenle siz de ofis dekorasyonunuza uygun aydınlatma ürünleri ile işyerinizi aydınlığa kavuşturabilirsiniz. Avansas.com üzerinden satın alacağınız her ledli ışıldak ve masa lambası ile online fırsatlara sahip olmanın sevincini yaşayabilirsiniz. Çünkü Avansas.com, diğer tüm ofis malzemeleri kategorilerinde olduğu gibi aydınlatma ürünlerinde de rakipleri ile rekabetçi bir yaklaşım sergileyerek müşterilerinin faydasına çalışmaktadır. Aydınlatma fiyatları bakımından son derece uygun fiyatlı ürünlere ulaşabileceğiniz Avansas.com dünyasında gelerek iş yerinize bir iyilikte bulunabilirsiniz. Unutmayın; yapmanız gereken tek şey Avansas.com’a girmek ve zevkinize uyan ürünleri sipariş vermek! Siz siparişinizi verin, Avansas.com’un profesyonel ekibi siparişinizi 1 iş günü sonrasında dilediğiniz adrese güvenle teslim etsin!