Toplam 20 sonuç

Ofis Masası – Çalışma Masası

Ofis malzemeleri deyince akla ilk gelen ürünler arasında olan çalışma masası ve ofis mobilyaları, bir ofisin çalışma ortamını göstermede belirgin bir görev taşır. Ofis masaları, kullanılacakları ortama ve ne amaçla kullanılacaklarına göre tercih edilmelidir. Büro mobilyası seçiminde ürünlerde kullanılan malzemeler de önemli bir kriterdir.

Şık ve fonksiyonel bir kullanımı olan yüksek kaliteli malzemeleriyle toplantı masaları, birçok farklı amaca yönelik kullanım sağlamasıyla tercih edilir. Ofislerde toplantı odalarında kullanılabileceği gibi, geniş alanlarda çok amaçlı masa olarak da ilgi görür. L biçimli çalışma masaları, şıklığın yanı sıra farklı yönlerde kurulabilmeleriyle de ilgi çeker. Taşınma durumunda, yeni yere adapte olması pratik şekilde sağlanır. Üstlerine konacak klasörler ve diğer ofis malzemeleriyle gayet estetik bir görünüm sergiler.

1. sınıf suntalam malzemeden üretilen ahşap toplantı masaları modern tasarımıyla ve farklı renkleriyle kullanıldığı ortamlara ayrı bir hava getirir. Suntalam malzemeden yapılan ofis sehpaları, bir yandan hayatı kolaylaştırırken, diğer yandan farklı renk seçenekleriyle ofis ortamına renk katar.

Dayanıklılıklarıyla dikkat çeken Akçaağaç’tan yapılan çalışma masaları, üstündeki ayarlı kablo delikleri sayesinde, masa üstüne konan bilgisayar kablolarının ayağa dolanmasını engeller, sağlam yüzeyiyle ağır sunucu bilgisayarlarını bile rahatça taşır. Yine Akçaağaç dayanıklılığını sunan sehpalar, yazıcı, tarayıcı gibi malzemeleri estetik şekilde muhafaza eder.

Dayanıklılığı kadar, sade şıklığıyla da göz alan workstation çalışma masaları, açık ofis ortamları için ideal olan ve akçaağaç konforunu yaşatan ofis mobilyaları olarak tanınır. Çalışanların kendine özel alanları olmasını sağlayan ürünler, verim arttıran bir tasarım da sunar. Separatörler içeren, grup çalışma masaları, dar ortamlarda bireylerin çalışırken birbirlerinden rahatsız olmalarını engeller, ofis için ideal bir çalışma ortamı sağlar. Kaliteli malzemeleriyle dikkat çeken sandalye masa setleri, ofis ortamında proje ve grup çalışmalarında olduğu kadar, ortak yemek alanlarında da kullanılır, işlevsellikleriyle de rağbet görür. Ofislerde şıklık kadar konfor ve verim de sağlayan ofis mobilyalarından beğendiğiniz ürünleri satın almak için hemen sepete ekleyebilir, Avansas'ın uygun çalışma masası fiyatları ve avantajlarıyla kolayca satın alabilirsiniz.