Yönetici Koltukları

Toplam 8 sonuç
Stokta Yok

Yönetici odaları, ofis, büro gibi çalışma ortamları için ideal olan koltuk çeşitleriyle konforlu bir ürüne sahip olabilirsiniz. Ergonomik özelliklere sahip modern tasarımları sayesinde gün içerisinde saatlerinizi geçirdiğiniz koltuklar boynunuzun ya da belinizin ağrımasını önlemeye yardımcı olur. Masabaşı işlerde çalışan kişilerin verimini artıran rahat bir oturma deneyimi yaşatan yönetici koltukları aracılığıyla hareket alanınız da genişler. Kullanışlı tekerlekleriyle dört yöne doğru da yönlendirilebilen işlevsel koltuklar az ses çıkarmalarıyla da beğeninizi kazanır. Hafiflikleriyle de göz dolduran bu koltuklar sürüklenerek taşınabilir. Sırtınızı yaslayıp dinlenirken ya da masanızda bilgisayarınızı kullanırken sizi destekleyen yapılarıyla daha keyifli şekilde vakit geçirmenize yardım eden yönetici koltuğu ürünleri alternatif birçok modele yer verir.

Yönetici Koltuğu Çeşitleri Nelerdir?

Yönetici koltukları kolçak tasarımlarına göre farklılaşan modellere ek olarak kumaş ve deri kaplamalı ürün çeşitlerinin yanı sıra fileli sırt dayama bölümüne sahip ürünleri de beğeninize sunar. Oturma yüksekliği ve genişliği gibi konularda kullanıcılarına farklı seçenekler sunan yönetici koltukları mesainizi yerine getirirken maksimum konfor düzeyine ulaşmanızı sağlar.

 • Fileli sırt dayama bölümüne sahip ürünlerle hava aldıran ve esnek bir ürüne sahip olmanızı sağlar.
 • Oturma bölümleri kumaş kaplamayla üretilmiş koltuklar ipeksi bir doku yaratarak saatlerinizi geçirdiğiniz ofis gerecinin sizi daha rahat hissettirmesini sağlar.
 • Deri kaplamalı makam koltuğu çeşitleri, parlak ve zarif görünümleriyle makam odanızın dekorasyonunu tamamlar.
 • Suni derinin formunu koruyan yapısı kusursuz bir yüzey oluşturarak işlerinizi yürütürken size destek olur.
 • Kısa kolçaklara sahip koltuk modellerinin yanı sıra uzun kolçaklı ürünler de beğeninize sunulur.

Yönetici Koltuklarının Kullanım Alanları Nelerdir?

Makam koltuğu modelleri resmi ya da özel kurumlarda önemli pozisyonlarda yer alan kişilerin odalarında kullanılır. Makam odasının kurumsal ve resmi havasına uyum sağlamayı başaran sade ve şık dizaynlarıyla öne çıkan bu koltuklar aynı zamanda geniş bir oturma alanı sunarak rahatlık yaratır. Ofis ve iş yerlerinin yanı sıra okullarda müdürlerin ve memurların da kullanabileceği yönetici koltukları hem zarif hem de konforlu bir ofis gerecine sahip olmak isteyen çalışanların tercihidir.

Yönetici Koltuğu Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Birçok kullanım avantajına sahip olan yönetici koltukları alana verimli kullanmayı sağlarken rahatlık yaratan gelişmiş özellikleriyle de kullanıcılarına yardımcı olur.

 • Hareketli sırt bölümü bulunan modern koltuklar ağırlığınıza göre şekil alarak işlerinizi yürütürken kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olur.
 • Yönetici koltuğu çeşitleriyle kumaş döşemeye sahip ofis gereçlerinin sağladığı kaliteli yüzeyle yumuşak ve kaymaya karşı dirençli bir ürüne sahip olursunuz.
 • Hem gövdeleri hem de yüzeyleri silinebilen yönetici koltukları nemli bezlerden yardım alınarak temizlenebilir.
 • Ofisinizin zeminini çizmeden koltuğunuzu hareket ettirebilmenizi sağlayan 360 derece dönebilen tekerlekler geniş bir alana yayılarak denge oluşturur ve devrilme sorununa karşı ekstra koruma yaratır.
 • Sırt kısmının basınç ayarını yaparak yönetici koltuğu modellerini kendi ağırlığınıza uygun şekilde optimize edebilirsiniz.

Yönetici Koltuğu Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 • Yönetici koltuklarını satın alırken renk ve ebatları göz önünde bulundurabilirsiniz. Büronuzun renklerine uyumlu bir koltuğu tercih ederek daha dekoratif bir görünüm oluşturursunuz.
 • Çalışma ortamınızdaki masaların ve boş alanların genişliği de hangi ölçülerde ürünleri satın almanız gerektiği konusunda dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer alır.
 • Sırt ayarı yapabilmeye ve yükseklik seviyesini değiştirebilmeye imkân tanıyan yönetici koltuğu modelleri esnek ve fonksiyonel bir kullanım olanağı yaratır.
 • Eğer deri ya da kumaş kaplama yönünde bir tercihiniz varsa ürünün malzemesine dikkat etmelisiniz.
 • Zarif bir görünüm yaratan deri kaplama yönetici ve makam odaları için uygun bir tercihtir. Yumuşak ve terlemeyi önlemeye yardımcı kumaş dokusuyla göz dolduran koltuklar kendinizi daha rahat hissederek çalışabilmeniz için idealdir.
 • Boyunluk bölümü bulunan koltuklar dinlenirken boyun bölgenizi ergonomik olarak destekleyip rahat etmenize yardımcı olur.