Xerox Toner

Toplam 1 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Xerox Toner Hangi Yazıcı Modelleri ile Uyumludur?

İş yerlerinde sıklıkla baskılar alınır. Bu baskıların kaliteli olması ise oldukça önemlidir. Baskının kalitesini etkileyen ilk faktör ise yazıcı ve tonerin uyumudur. Yazıcı ve tonerin uyumlu olması ile zaten yüksek olan performans çok daha iyi bir seviyeye gelecektir.

Yazıcının içine yerleştirilen toner, haznesine tam oturmalıdır. Eğer tam oturmazsa baskılarınız hatalı olabilir, hatta baskı alamayabilirsiniz. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için yazıcınız ile tonerin uyumlu olduğundan emin olmalısınız.

Ayrıca aynı marka toner ve yazıcı kullanmak da önemli bir ayrıntıdır. Örneğin, Xerox marka yazıcıya sahipseniz Xerox toner kullanmalısınız. Xerox tonerin uyumlu olduğu yazıcı modellerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Xerox Phaser 3020 20PPM Laser Printers, Xerox Phaser 3100 mfp, Xerox Phaser 3052, Xerox Phaser 3260, Xerox Phaser 3140 19PPM Laser Printer, Xerox Phaser 3155 24PPM Laser Printer, Xerox Phaser 3160 B 24PPM Laser Printer, Xerox Phaser 3160 N 24PPM Laser Printer.
  2. Xerox WorkCentre 3025 20PPM Laser Printers, Xerox WorkCentre 3215, Xerox WorkCentre 3225, Xerox WorkCentre 3315, Xerox WorkCentre 3325, Xerox WorkCentre 3210 N 24PPM Laser Printer, Xerox WorkCentre 3220 DN 30PPM Laser Printer.
  3. Fuji-Xerox Phaser 3140 19PPM Laser Printer, Fuji-Xerox Phaser 3155 24PPM Laser Printer, Fuji-Xerox Phaser 3160 B 24PPM Laser Printer, Fuji-Xerox Phaser 3160 N 24PPM Laser Printer.

Yukarıda örnekleri verilen yazıcı modellerinin tamamı Xerox tonerler ile %100 uyumludur. Tonerler ile uyumlu yazıcılar kullanmak hem yazıcınızın ömrünü uzatır hem de baskı kalitenizi yükseltir. Bu şekilde uzun zaman kusursuz ve net çizgilere sahip baskılar alabilirsiniz.

Sizler de yazıcınız ile uyumlu bir toner arayışındaysanız avansas.com’daki toner çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Xerox Toner Modelleri Doldurulabilir Özelliğe Sahip midir?

Uzun zaman kaliteli baskı almak için orijinal tonerler kullanabilirsiniz. Yeni bir toner satın alacak bütçeye sahip değilseniz tonerinizi doldurabilirsiniz. Satın almış olduğunuz tonerleri tamamen bittikten sonra kolay bir şekilde dolumu gerçekleştirilebilir.

Dolumu gerçekleştirilen toneri ilk günkü baskı kalitesi ve performansında kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem bütçenizi aşmamış hem de kaliteli baskılar almış olacaksınız. Sizler de avansas.com’dan doldurulabilir özelliğe sahip tonerlerden satın alabilirsiniz.

Avansas’ta Bulunan Xerox Toner Modelleri Kaliteli ve Orijinal midir?

Xerox marka tonerler 100 yılı aşkındır kullanılır. İlk üretim yeri Amerika Birleşik Devletleri’dir. Şimdi ise neredeyse tüm dünyada kullanılan bir toner markası haline gelmiştir. Bunun sebebi, Xerox tonerin orijinal bir ürün olmasıdır. Kağıt üzerine baskı yaparken sıfır hata verir.

Aynı zamanda diğer tonerlere oranla %25 daha az enerji harcayarak baskı alır. Gün içinde yüzlerce baskı alan bir şirket için %25 enerji tasarrufu azımsanmayacak bir rakamdır. Kusursuz performans ve yüksek kaliteli baskıları ile herkes tarafından tercih edilir.

Kullanılan toner %100 orijinaldir. Ürün elinize ulaştığında korunaklı bir paketle gelir. Paketi açıp tonere baktığınızda hiç açılmamış olduğunu fark edeceksiniz. Tonerin orijinal olmasından dolayı toplam 24 ay garantisi belgesi vardır. Bu 24 ay boyunca herhangi bir problem ile karşılaşırsanız toneri garanti servisine gönderebilirsiniz.

Çevre dostu bir toner olduğu için neredeyse bütün malzemeleri geri dönüştürülebilirdir. Bu özelliği ile çevreye bırakılan zararlı atıklar daha az olacaktır. Xerox sürdürülebilirlik konusu üzerine oldukça yoğunlaşmıştır. Yapmış oldukları birçok girişim ile geri dönüşümü her zaman her koşulda desteklerler. Hatta bunlarla ilgili sosyal sorumluluk projeleri düzenlerler.

Sizler de çevreye bu kadar duyarlı bir toner markası kullanmak için avansas.com’dan yazıcınıza uygun modeli seçebilirsiniz. Çevre dostu toner kullanarak çevreye verdiğiniz zararı az da olsa azaltabilirsiniz.

Xerox Tonerler Akıtma Yapar mı?

Sahte ya da muadil tonerlerin ilk sorunu akıtma yapmasıdır. Çünkü sahte tonerlerin hem malzemesi hem de içindeki mürekkebinin markası belli değildir. Markası belli olmadığı için birçok sorunun çıkma ihtimali yüksektir. Örneğin, kağıt üzerine veya yazıcının içine mürekkep akıtabilir. Ama Xerox orijinal tonerler ile bu sorun ile karşılaşma ihtimaliniz yoktur.

Xerox toner ile alınan baskılar kusursuz ve lekesizdir. Ayrıca bir sayfadan %27 oranında daha fazla verim alan bir markadır. Bağımsız yazıcı değerlendirme laboratuarları tarafından yapılan birçok test ile bu oran ortaya çıkmıştır.

Akıtma yapmayan bir toner arayışındaysanız 100 yılı aşkındır bu alanda ün kazanmış Xerox markasının toner çeşitlerine göz atmalısınız. İstediğiniz renk ve baskı kapasitesini kendi ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Avansas’tan birkaç tıkla yazıcınız ile uyumlu bir toner seçerek muhteşem baskıları sizler de alabilirsiniz.

Xerox Tonerin Renk ve Baskı Kalitesi Nasıldır?

Yüksek kalitede baskı almak isteyenlerin en güvenilir adresi avansas.com’dur. Avansas’ta var olan Xerox tonerlerin baskı kalitesi üst düzeydir. Üstün teknoloji ile üretilen tonerlerin kağıt üzerindeki performansı paha biçilemezdir. Renklerin canlı ve çizgilerin net olması birçok iş yeri tarafından kullanılmasını sağlar.

Çoğu belgeyi internet ya da bilgisayar ortamında saklasak da bazı önemli belgeler vardır ki kesinlikle baskılarının alınması şarttır. Bu tarz belgelerin baskısı alındığında renkler ve baskının mükemmel olması gerekir. Xerox tonerler ile en önemli belgelerinizin dahil kusursuz çıktılarını alabilirsiniz. Senelerce kapalı bir ortamda saklansa bile asla görüntüsünde bir kusur ile karşı karşıya kalmazsınız.

Yüksek baskı teknolojisine sahip toneriniz ile ister baskı alın ister fotokopi çekin. Her ikisinde de performansı üst düzey olacaktır. Performansı etkileyen en önemli unsur ise mürekkebinin kaliteli olmasıdır. Mürekkebin kağıt üzerinde bıraktığı muhteşem etkisine herkes hayran kalmaktadır.

Avansas güvencesi ile Xerox toner çeşitlerine ulaşmak artık çok kolay! Sadece birkaç tıkla istediğiniz model tonere sahip olabilirsiniz.

Xerox Toner Mürekkebi Ekonomik midir?

Her açıdan ekonomik olan Xerox tonerler büyük küçük bütün şirketlerde severek kullanılır. Bir günde yüzlerce hatta binlerce baskı alan şirketler vardır. Bu tarz şirketler baskı kalitesinin yüksek ve tonerin ekonomik olmasını tercih ederler. Xerox marka tonerlerin baskı kapasitesi ve kalitesi yüksek bir üründür. Böylece hem ekonomik hem de kaliteli baskıları kolaylıkla alabilirsiniz.

Ayrıca sadece ekonomik olan toner değildir. Bu toneri kullanırken %25 oranında enerjinizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Biliyorsunuz ki yazıcı ya da fotokopi makineleri sabahtan akşam kadar çalıştığı için yüklü miktarda enerji harcar. Harcanan enerjiyi Xerox markasını kullanarak %25 azaltmak ise sizlerin elinde.

Ekonomik tonerlerden sizlerde temin etmek isterseniz avansas.com’dan kolay sipariş verebilirsiniz. Alacağınız ürünleri bütçenize uygun farklı ödeme seçeneklerin faydalanarak ödeyebilirsiniz.

Xerox Toner Fiyatları Ne Kadardır?

Xerox toner fiyatları diğer markalara oranla daha uygun fiyatlıdır. Örneğin, Oki toner ile kıyaslandığında açık ara daha ekonomik bir tonerdir. Tonerlerin fiyatları baskı kapasitesine ve orijinal olup olmamasına göre değişir. Xerox tonerler ise tamamen orijinaldir.

Toner fiyatını belirleyen bir diğer faktör de tonerin kaç adet baskı aldığıdır. Bunlar göz önüne alındığında fiyatlar değişir. Eğer çok uygun fiyatlı muadil bir ürün arayışındaysanız Xerox muadil tonerlere Avansas’tan göz atabilirsiniz. Avansas güvencesi ile uygun fiyatlı Xerox tonerleri sipariş verebilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce ister bir adet ister toptan alma şansına sahipsiniz. Bütçenize uygun farklı ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kargonuz kapınıza kadar hijyenik koşullarda teslim edilir.