Çeviriciler / Konnektörler

Toplam 17 sonuç
Stokta Yok

Çeviriciler ve Konnektörler

Ofislerde kullanılan pek çok elektronik cihaz şarj edilebilir özelliğe sahip. Bu cihazların şarj aletleri ve bağlantı kabloları ise çalışma alanlarında ciddi bir karmaşaya neden olabiliyor. Buna karşılık pek çok elektronik cihaz ile birlikte kullanılabilen çeviriciler ve konnektörler kablo karmaşasına son veriyor. Ayrıca cihazların daha kolay şarj edilmesini de sağlıyor. Çeviriciler & konnektörler kategorimiz içerisinde kullanışlı ve fonksiyonel çevirici adaptör modelleri ve usb çoğaltıcılar mevcut.

Ofislerinizde kabloların neden olduğu görüntü kirliliğini de ortadan kaldırabilen çeviriciler pek çok farklı alanda kullanılabiliyor. Ekstra aparatlara gereksinim duymuyorsunuz. Ofisteki elektronik cihazlarınız tek bir aparat ile kullanılabilir hale geliyor.

Konnektör Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Elektronik devreler ve birçok çeşitli uydu haberleşme sisteminde sistem ekipmanlarının birbiri arasında iletişim kurmasını sağlamak amacıyla kullanılan konnektörler, koaksiyel ağ kablosunun bilgisayarın kendisine veya ağ cihazına bağlamada kullanılan bir ara aparattır.

Çok paralar harcayarak kurulan birçok ağ sistemi kısa süre içerisinde arıza verebilmektedir. Genellikle bu arızaların temel sebebi bağlantı noktalarında kalitesiz konnektör kullanılmasıdır. Geniş ağ sistemlerinde en uygun fiyatlı ürünlerin konnektörler olmasına karşılık genellikle unutulan, atlanan bir detay olarak kalitesiz konnektör tercih edilmekte ve bu da sistemlerin sık sık arıza vermesine sebep olmaktadır.

USB Çoklayıcılar

Ofislerde en çok kullanılan malzemelerin başında USB geliyor. Veri aktarımı ya da veri depolama amacıyla kullanılan USB cihazlar için çoklu usb çoğaltıcıları tercih edebilirsiniz. Aynı anda çok sayıda usb görüntüleme imkanı tanıyan çoğaltıcılar tüm elektronik cihazlar ile uyumludur.

Analog - dijital dönüştürücüler de cihazlar arası uyumu küçük bir bağlantı ile sağlamaktadır. Ayrıca HDMI VGA dönüştürücü ile de her cihaz için farklı bir ara kablo kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Pratik bir kullanım için tüm çevirici ve konnektör çeşitlerini Avansas.com avantajlı fiyatları eşliğinde temin edebilirsiniz.