Lexmark Toner

Toplam 7 sonuç

Lexmark Toner

1991 yılından beri görüntüleme ve baskı alanında tanınan Lexmark bu piyasada önde gelen firmalardan biridir. Lexmark’ın ödüllü baskı çözümleri ve görüntüleme teknolojisi, dünyayı daha dijital bir hale getirmek ve bağlantıda tutmak için gelişimine devam etmektedir. Lider pazar araştırma şirketleri tarafından başarısı kanıtlanmış olan Lexmark, ürün ve hizmetleri ile 170’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Büyüyen kilit piyasada hedefleriyle birlikte rekabetçi firmalardan biri olan Lexmark Kentucky merkezli bir A.B.D firmasıdır.

Firma resmi sitesinde, Lexmark toner çeşitleri içinde performansta yeniden üretilen altı markanın ürününün karşılaştırma sonuçlarını yayınladı. Bağımsız olarak yapılan bu testlerde ucuz marka toner kartuşlarının iddia ettikleri kadar ucuza gelmediklerini göstermiş oldu.

Kırmızı, siyah, mavi, sarı renk seçeneklerine sahip Lexmark tonerler 1000-2500 sayfa arası baskı kapasitesine sahip. Ayrıca 24 ay garanti süresine sahip tonerler son sayfaya kadar mükemmel baskı kalitesi teminatı veriyor.

Baskı kalitesi ve kullanım ömrü ilişkisinde, ömrünü tamamlayana kadar aynı baskı kalitesi sunan Lexmark toner modellerinden en iyi derecede verim almak için tonerleri mutlaka Lexmark yazıcılarda kullanmalısınız. Sitemizde hangi Lexmark toner modelinin hangi Lexmark yazıcıyla uyum olduğu listelenmiştir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanım şekilleri dikkate alındığında, sizlere ortalama baskı sayısı verebilen Lexmark toner modellerini seçerken en çok dikkat etmeniz gerekenleri şöyle sıralayabiliriz:

➢Kullandığınız yazıcı çeşidi ile Lexmark toner çeşidi uyumlu olmalıdır.➢Yazıcınız lazer yazıcı olmalıdır. ➢Yazıcınız ile yapmayı planladığınız baskı çeşidi ve adedini düşünerek teknik özelliklere göre en uygun Lexmark toner çeşidini seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.➢İyi bir baskı ve uzun süreli bir kullanım istiyorsanız mutlaka orijinal Lexmark tonerleri terci etmelisiniz.

Lexmark toner modelleri ve fiyatlarını bu kategori üzerinden Avansas.com aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Lexmark Toner kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak ürünlere ofis ve kırtasiye malzemeleri alışveriş sitesi Avansas.com üzerinden online ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bedava kargo ve 1 iş gününde teslimat avantajıyla siparişlerinizi hemen verebilirsiniz. En popüler ürünleri uygun fiyatlarla satın alın!