Toplam 77 sonuç

Defter Çeşitleri

Kırtasiye malzemeleri arasında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de defterlerdir. Defterler birçok farklı tür ve boyutta karşımıza çıkmakta ve alternatifleriyle farklı ihtiyaçlarımızı karşılamaktadırlar. Defter ve ajanda çeşitlerinin tamamını Kağıt Ürünleri kategorisinde bulbilirsiniz. Çizgili defterler, düz yazı yazmada ve not almada bize kolaylık sağlarken, çizgisiz defterler şemalar, çizimler yapmamızda bize yardımcı olmaktadır. Kareli defterler yine not almada ve çizimlerde kullanılabileceği gibi, özellikle matematiksel işlem yapılan yer ve durumlarda sıkça tercih edilmektedirler.

Defter çeşitleri ayrıca kağıdın boyutuna göre de çeşitlilik göstermektedir. A5, A4 kağıt boyutlarında ya da 9 x 14, 13 x 21 gibi isteğe bağlı tasarlanmış her boyutta deftere rastlamak mümkündür. Ayrıca defterler; spiralli (telli defter), ciltli, sert kapaklı gibi dış yüzeyleri ve kağıtların bağlanma şekillerine göre de çeşitlilik göstermektedirler.

Birbirinden farklı modelleri, renkli görünümlü çeşitleriyle bulabileceğiniz defterler iş hayatının en çok kullanılan gereçlerinden biridir. Her türlü ofiste, şirkette, ajansta, devlet dairesinde, bakkallardan depolara kadar kayıt tutulan her yerde; tasarım ve yazı alanında hizmet veren tüm iş yerlerinde sıklıkla kullanılan defterler ayrıca ilkokulundan üniversiteye kadar okul hayatının ve elbette ev yaşamının da ayrılmaz parçalarıdır. Ders ve toplantı notlarımızı tutmak, yapılacakların listesini hazırlamak, günlük yazmak, özel günlere ait bilgileri kaydetmek, tariflerimizi arşivlemek gibi birçok sebeple kullanılan bu ürünlere her alanda ihtiyaç duyulmaktadır.

Kategorimizde ihtiyacınıza uygun defter çeşitleri Keskin Color, Le Color, Gıpta, Moleskine,Mopak gibi alanında uzman markaların ürünleri ile beğeninize sunulmaktadır.