Toplam 13 sonuç

Karton Bardaklar

Ofislerde en çok kullanılan sarf malzemelerin başında karton bardak gelmektedir. Gün boyunca hem sıcak içecek hem de soğuk içecek için kullanılan bardaklar genellikle su tüketiminde de kullanılır. Dolayısıyla tüm işyerlerinde sıklıkla karton bardaklara ihtiyaç duyulmaktadır.

İç içe konarak yer kaplamadan muhafaza edilebilen kağıt bardak çeşitleri arasında özel baskıları bulunan bardaklar da yer almaktadır. Kahve baskılı ya da küçük geometrik baskılı ürün çeşitleri arasından dilediğiniz baskı modelini tercih edebilirsiniz. Tümü gıdaya uygun malzemeler kullanılarak üretilmiş olduğundan kategorimiz içerisinden seçtiğiniz her ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

Sıvı Tüketiminde Temel İhtiyaç Karton Bardaklar

Özellikle çay veya kahve gibi sıcak içecekler için kullanıldığında el yakmayan kullan at bardak çeşitleri güvenli ve pratik bir kullanım şansı tanır. Yapılan tüm araştırmalar sıcak veya soğuk sıvı tüketiminde karton bardak kullanımının sağlığa hiç bir olumsuz etki yapmadığını göstermiştir. Bu nedenle iş yerlerinde hatta evlerde dahi ince kartondan imal edilmiş olan bardaklar kullanılabilir.

Renkli baskılarıyla estetik bir görünüm de sunan kullan at bardaklar doğaya da zarar vermemektedir. Doğa tarafından çözülen karton bardaklar kullanım sonrasında yassılaştırılarak çöpe atılabilir ve bu sayede fazla yer kaplaması da engellenmiş olacaktır. Çay, kahve, meyve suyu, soda ve su tüketimi başta olmak üzere tüm sıvı tüketimlerinde kullanıma uygun olan ürünler çoklu ambalajlanmış olarak kullanıma hazır bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.

Karton Bardakların Kullanım Alanları

Karton bardaklar daha önce belirttiğimiz gibi pratik kullanımı olan ve oldukça uygun maliyetli bir bardak tercihidir. Bu anlamda birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Su sebillerinin yanındaki bardaklık bölümünde, etkinliklerde sunumlar arasında kahve tüketiminde, çeşitli fuarlarda ve sokak tanıtımlarında sunum / ikram masalarında karton bardakları görmemiz mümkün.

Karton Bardak ÖlçüleriKarton bardaklar kullanım hacmine göre farklı ölçülerde üretilmektedirler. 7 Oz’dan 22 Oz’a kadar bu tür bardaklarda farklı ölçüler bulunmaktadır. Kahve, gazlı içecek gibi ürünlerde hacmine göre farklı ölçülerde ürünler tercih edilmektedir. 22 oz, 16 oz, 12 oz, 9 oz, 8 oz, 7 oz, 100 cc, 200 cc bardak ölçüleri bulunmaktadır.

7 Oz Kaç Ml Yapar?Birçok farklı sektörde yoğun olarak talep gören ürün ölçüsü 7 Oz olmaktadır. Bu da beraberinde 7 Oz değerinin kaç ml değerine denk geldiği sorusuna da getiriyor. 7 Oz yaklaşık olarak 180 Ml’dir.

Ayrıca karton bardak tercihinde kalitenin en önemli göstergelerinden birisi de hiç şüphe yok ki marka tercihidir. Avansas olarak sizlere Ames, Huhtamaki, Burpak, Kalmia, San, Propack, Aymet gibi ünlü markaların ürünlerini sunuyoruz. Sektörün öne çıkan markalarının ürünlerini 100’lük, 1.000’lik ve 3.000’lik paketler halinde beğeninize sunan markamız aynı zamanda bununla birlikte kendi markamız ile de karton bardak satışı yapmaktadır. Sektörün lider üreticilerine ürettirerek rekabetçi fiyatlar ile beğeninize sunduğumuz Avansas markalı karton kağıtlar da beğeninize sunuluyor.