Toplam 21 sonuç

Kartvizitlikler

iş hayatında kartvizitler, küçük kartlara basılmış birer bilgi notu gibilerdir. Veren kişinin kim olduğu, ne iş yaptığı, adresi ve diğer iletişim bilgilerinin olduğu, çoğu zaman kalın kağıttan yapılan bir isimliktir. Birlikte iş yapılan ya da iş ortamında yeni tanışılan birçok kişide bir tane bu kartlardan bulunur. Bu kartlar, karşı tarafa kim olduğunu hatırlatmak veya tanıtmak için verilirler ve düzenli saklamak bir yerden sonra zorunlu hale gelir.

Kartvizitlikler, size her uzatılan kartviziti düzenli ve verimli bir şekilde depolayabilmeniz için özel olarak üretilmişlerdir. Kartvizitlik çeşitleri kullanım şekline göre değişkenlik gösterir, depolama için kullanılan kartvizitlikler ve kartvizit dağıtımı için kullanılan kartvizitlikler olarak iki ana kola ayrılırlar.

Kullanım Alanları

Ofisteki masanızda bulunması için kendi kartvizitinizi koyacağınız bir kartvizitlik arıyorsanız, kutu tipi file kartvizitlik, içerisinden tek tek kartların alınabileceği bir yapıdadır. Ofise gelen misafirleriniz kolayca içerisinden bir tane çekerek alabilirler.

Yatay Z şeklinde file kartvizitlik ise açık kenarlıkları sayesinde kartların sunumunu kolaylaştıran bir yapıdadır.

Eğer size verilen kartvizitlikleri saklamak istiyorsanız, albüm tipi kartvizitlikler bu amaç için en çok kullanılan ofis tipi kartvizitliklerdendir. Kartvizitleri bir fotoğraf albümü gibi biriktirerek düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Böylece aradığınız kartvizit her zaman doğru yerde olur.

İçerisinde küçük cepleri olan büyük defterler şeklinde tasarlanan bu kartvizitlikler aynı anda yüzlerce kartviziti barındırabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Bu sayede hiçbir kartvizitiniz kaybolmadan kartvizit albümleri içerisinde yıllarca saklanabilir.

Ofisinizde masaüstünde alfabetik seperatörlü kartvizit kutusu bulundurarak istediğiniz zaman rahatlıkla aradığınız kartvizitlere ulaşabilirsiniz.

Eğer kartvizitleriniz her daim yanınızda olsun istiyorsanız kullanışlı, şık tasarımlı kartvizit cüzdanlarını da tercih edebilirsiniz

Bunlar dışında kartvizitlik fiyatları malzemelerine göre farklılıklar gösterir. Deri, file plastik gibi farklı materyallerden yapılan kartvizitliklerden birini ofisinizin dekorasyonuna uygun olacak şekilde seçebilirsiniz. Ayrıca metal kartvizitlikler kullanarak uzun süreli bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kartvizitlik kullanırken size kolaylık sağlayabilecek yöntemlerden bazıları şunlardır;

Kartvizit albümü kullanırken kartvizit sahiplerini alfabetik sıraya göre sıralayın. Böylece geri dönüp aradığınızda kartın nerede olduğunu kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sabitlenmiş masaüstü kartvizitlik kullanıyorsanız ağzını ofis misafirlerinize doğru çevirin. Ziyaretçilerinizin kartvizitinizi alması böylece oldukça kolaylaşmış olur.

Kartvizit kutunuzu her zaman dolu tutun. Kimin ne zaman sizden kartvizit isteyeceğini bilemezsiniz. Hazırlıksız yakalanmayın.

Kartvizit çeşitlerine ve fiyatlarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlar, bedava kargo ve 1 iş gününde teslimat hizmetiyle aradığınız kartvizitlikler Avansas.com’da! Online olarak hemen sipariş verebilirsiniz.