CD/DVD ve Mektup Zarfları

Toplam 3 sonuç

CD/DVD ve Mektup Zarfları

CD ve DVD'lerin çizilip bozulmaya maruz kalmadan daha uzun süre muhafaza edilebilmesi için CD/DVD kağıtlarına, mektup gönderimi, önemli yazışmaların iletilmesi ve fiş gibi önemli evrakların saklanması için mektup zarflarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Yazı, belge, video, ses kaydı gibi önemli verileri kaydettiğimiz CD ve DVD’lerimizin üzerlerinde oluşabilecek çizik ve kirlenme gibi durumlar bu gereçlerin kullanılmasını ve içlerindeki verilere ulaşımı engelleyebilmektedir. Bu sebeple CD ve DVD’lerin CD/DVD zarfları içinde saklanıp korunmaları çok önemlidir. Bu zarflar sayesinde CD ve DVD’leriniz zarar görmekten korunacak ve uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışacaktır.

Ofislerin en gerekli malzemelerinden olan zarflar yalnızca CD/DVD’lerin korunmasında değil, özel ve resmi yazışmaların, dilekçelerin, özel gün davetiyelerinin postalanıp gerekli mecraya ulaşmasında da büyük rol oynarlar. Özel evrakların, dokümanların, faturaların ve düzenleme ihtiyacı duyulacak her tür kağıt belgenin saklanmasında ve korunmasında sıklıkla tercih edilirler.

CD/DVD ve mektup zarfları ofislerin olmazsa olmaz ihtiyaçlarının başında gelmektedir ve sıklıkla kullanılan bu ürünlerin iş yerlerinde ve evlerde çoklu bir şekilde bulundurulmasında fayda vardır. Avansas kategorisinde bulunan CD/DVD ve mektup zarfları değişik ebatlarda ve 100'lü, 50'li paket seçenekleriyle beğeninize sunulmaktadır. 1.hamur pencereli 90 gr 12.5 cm x 12.5 cm özellikleri ve 50'li paket seçeneği ile Avansas CD Zarf ve İ.Kraft 70 gr 11.4 cm x 16.2 cm özellikleri ve 100’lü paket seçeneğiyle Avansas Mektup Zarfı zarf ihtiyaçlarınızı karşılamak için kategorimizde sizleri bekliyor.

Kazandıran marketiniz Avansas, iş yeriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleriniz için güvenilir alışverişin adresidir. Dilediğiniz CD/DVD ve mektup zarflarına Avansas.com ayrıcalığıyla hemen ulaşabilir, CD/DVD ve mektup zarfı seçeneklerinden dilediğinizi ücretsiz kargo, uygun ödeme koşulları ve 1 günde adrese teslim avantajlarıyla hemen sarın alabilirsiniz.