İğne Uç Kalemler

Toplam 16 sonuç

Konforlu ve Ergonomik

Ele tam oturan, uzun kullanımda eli yormadan yazabilme imkanı sağlayan ergonomik gövdelere sahip iğne uçlu kalemler yazım deneyiminizde konfor sağlar.

 

Uzun Ömürlü

Dayanıklı polistren gövdeleri ve çelik uçları sayesinde kullanı sırasında kırılıp deforme olmayan iğne uçlu kalemler size uzun süre hizmet ederler.

 

Yüksek Performans

Özel mürekkepleri ve çelik uçları sayesinde kullanım sırasında tıkanma, akma veya bulaşma gibi sorunlar yaşanmaz, takılmadan yazabilmenizi sağlarlar.

 

Arabica Kahve Çekirdekleri

Kahve Çekirdeği Yumuşak içim sunar

Kahve Çekirdeği Baharatlı ve aromalı
tatlar sunar

Kahve Çekirdeği Asiditesi yüksektir

Çekirdek

Robusta Kahve Çekirdekleri

Kahve Çekirdeği Sert içim sunar

Kahve Çekirdeği Topraksı tat sunar

Kahve Çekirdeği 2 katı daha fazla kafein içerir

Güvenilir Markalar

Dünyaca ünlü markalarının iğne uçlu kalemleri, ergonomik gövdeleri, tıkanmaya geçit vermeyen paslanmaz çelik uçları ile kalitelerini pekiştirirler.

 

 

İğne uçlu pilot kalem çeşitleri, içerisinde bulunan su bazlı mürekkebi kullanarak yazı yazılmasına olanak sağlar. Mürekkebinin opak olması nedeniyle ince uçlu pilot kalemlerle yazılan yazılar çok daha belirgin görünür. İğne uçlu pilot kalem çeşitleri, çizim ve yazı gibi birçok farklı amaçla kullanılmakta. Pilot kalemlerin başta siyah, kırmızı ve mavi olmak üzere birçok farklı rengi bulunmakta. Öte yandan siyah pilot kalemler, birçok iş yerinde ve okulda sıklıkla kullanılmakta.


Öne Çıkan Pilot Kalem Markaları Nelerdir?

Pilot kalem kategorisinde öne çıkan markalar Uniball, BIC, Artline, Noki ve Rotring’tir. Artline markası, 0.5 ve 0.3 mm kalınlığındaki çizim kalemleri ve siyah iğne uçlu pilot kalemleri ile özellikle teknik çizim yapan kişilere hitap eder.


Pilot Kalem Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  • Pilot kalemler ile yazı yazarken zemine çok az bastırılması yeterlidir. Böylece daha az enerji harcamanızı sağlar.
  • Pilot kalemler, farklı yazı hızlarına daha kolay uyum sağlamanıza yardımcı olur.
  • İğne uçlu pilot kalemler ile yazılar oldukça net ve pürüzsüz bir şekilde yazılabilir. Bu yönleri ile kurşun kalem ve tükenmez kalemlerden ayrılırlar.
  • Pilot kalem fiyatları, kalem çeşitleri arasında uygun olanlardandır ve bu nedenle sıklıkla tercih edilir.

Sizin İçin En İyi İğne Uçlu Pilot Kalem Hangisi?

  • Daha ince yazılar yazmak istiyorsanız, 0.5 mm kalınlıktaki bir uca sahip pilot kalemleri tercih edebilirsiniz. Öte yandan 0.7 mm uca sahip pilot kalemler ile yazı yazmak çok daha kolaydır.
  • Okullarda veya yaratıcı olmanın gerektiği yerlerde kırmızı ve daha farklı renklerdeki pilot kalem çeşitlerini tercih edebilirsiniz.
  • Kaliteli bir pilot kalem almak istiyorsanız; Uniball, Bic ve Rotring gibi markaların özel olarak ürettiği modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Teknik çizim için özellikle tasarlanan ince uçlu pilot kalem modelleri vardır. Eğer böyle bir pilot kaleme ihtiyacınız varsa, Artline markasını deneyebilirsiniz.