Toplam 22 sonuç

Magazinlik

Kağıtlar, dosyalara yerleştirildikten sonra o dosyalar genellikle daha büyük dosyalara konulurlar. Belgelere yeniden ulaşılmak istendiğinde kullanıcının işini oldukça zorlaştırır. Probleme çözüm, ofis ve işyeri ortamının olmazsa olmazı olan magazinliklerle bulunur. Birçok dosyayı aynı anda düzenli bir şekilde saklayabilen magazinlikler, ofis ortamındaki düzenin en büyük yardımcılarından biri haline gelir.

Plastik, karton ve metal olmak üzere birbirinden ayrılan magazinlik modelleri, farklı renklerde ve formlarda olabilirler. Izgara şeklinde tasarımı sayesinde hoş bir görüntü sunan magazinlikler sadece dosyalarınızın değil tüm kâğıt belgelerinizi saklayabilme potansiyeline sahiptir. Üzerine etiketleme yaparak oldukça kolay bir şekilde birbirinden ayırt edebileceğiniz gibi farklı renklerde magazinlikler satın alarak bunları farklı dosyalarınızı saklamak için de kullanabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Sadece bir tek kullanım alanı olmayan bu araçlar ev ve okul ortamında da rahatlıkla kullanılabilirler. Evinizde, banyonuzda ve mutfağınızda, gazete, dergi ve kitap okuma ihtiyacı hissettiğiniz her alanda bulundurabileceğiniz magazinlikler sizi yeniden okumaya yönlendirir.

İstediğiniz her şeyin düzenli bir şekilde elinizin altında olması yaptığınız işleri kolaylaştırarak size zaman kazandıracaktır. Magazinlikler sayesinde dağınık bir ortamda çalışmaktan kurtularak yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Ofiste masanızda veya dolabınızda magazinliklerden bulundurarak hem düzen sağlamış olursunuz hem de belgelerinizin kaybolmasını engellemiş olursunuz.

Magazinliklerin fiyatları yapıldığı malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Deriden yapılmış bir magazinlik, plastik magazinliğe göre daha dayanıklı olmasına karşın daha pahalı bir fiyata sahiptir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Magazinlikleri suyla temas ettirmemeye özen gösterin. Özellikle kartondan magazinliğiniz varsa su onların yapısını bozarak kullanımını engelleyebilir.

Dosyaladığınız ürünleri belirli bir sıraya koyun ve içerisine koyduğunuz magazinliğe bir isim yapıştırın. Böylece hem dosyalarınızın nerede olduğunu bilirsiniz hem de çalışma ortamınızın düzenini sağlamış olursunuz.

Magazinlikleri yapıştırıcılarla masanıza sabitleyin. Böylece beklenmedik bir kaza yaşadığınızda magazinlik sabit kalacak ve dosyalarınızı düşürmeyecektir.

Magazinlikler kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak ürünler ofis ve kırtasiye malzemeleri alışveriş sitesi Avansas.com üzerinden online ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kargo bedava ve 1 iş gününde teslimat avantajıyla siparişlerinizi hemen verebilirsiniz. En popüler ürünleri uygun fiyatlarla satın alın!