Etiketler ve Etiket Makinaları

Etiketler ve Etiket Makineleri

Ofis ve iş yerlerinizde çalışırken düzeni sağlamak her zaman kolay olmayabilir. İyi bir düzen sağlamak, iyi bir sınıflandırma yapmaktan geçer. Etiket ve etiket makinelerinin kullanımı ile doğru sınıflandırmayı yapabilirsiniz. 

Bilgisayar modelinize uygun barkod ve etiket yazıcı ile ihtiyacınız olan barkodları ve etiketleri seri şekilde yazdırabilir, hızlı bir şekilde bastırabilirsiniz. Çoklu basma ve otomatik kesme özellikleri sayesinde pratik şekilde istediğiniz kadar barkod ve etikete kavuşabilirsiniz.

Barkod kartuşları, barkod ve etiket yazıcılarınızın gereksinimlerine yönelik tasarlanmış, gerektiğinde tekstilde kullanılan yıkama etiketlerine kadar baskı yapabilen malzemelerdir. 

Beyaz etiketler, farklı sayılarda, boyutlarda ve ölçülerde kullanımınıza hazırdır. Beyaz etiketleri sadece ofis ve iş yerlerinizde sınıflandırmak istenilen her türlü malzeme için değil, gönderim ve paketlemelerinizde de pratik şekilde kullanabilirsiniz.

Ağırlıklı olarak perakende sektöründe kullanılan etiket makinesi, etiketlerin seri halde basılmasına neden olarak emekten ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Basılan etiketlerde genel olarak malzemenin son kullanma tarihi, fiyatı, ağırlığı, uzunluğu, ürün kodu gibi özellikleri yer alır. Etiket makinesinin taşınabilir ya da masaüstü modellerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. 

Etiket makinesi etiketleri ile tüm etiketleme ihtiyaçlarına yönelik rengârenk etiketlere sahip olabilirsiniz. Farklı modellerdeki etiketler, sınıflanan ürünlerin kendi içerisinde yeniden sınıflandırılmasını sağlarlar. 

Kılçık tabancası ve malzemeleri ile yoğunlukla tekstil ürünleri sınıflandırılır. Daha çok kuru temizleme, konfeksiyon ve kumaş mağazalarında kullanılırlar. İhtiyacınız olan tüm etiketler ve etiket makineleri ürünlerine kolaylıkla erişebilmek için farklı fiyat aralıklarında yer alan çeşitli ürünlerden sizin için en uygunlarını seçerek ‌‌avansas.‌‌com üzerinden alışverişe başlayabilirsiniz.